posilannya-v-tekstСамостійна розкрутка свого сайту має складності при нестачі необхідної для просування інформації, що позначається і на виведення проекту в топ, хоча б по середньо частотним запитам, і за часом цього дії.

 Одним з каменів спотикання для початківця веб-майстрів стає визначення такого важливого для розкрутки показника, як вага посилання.

Для початку непогано дізнатися, що лінк може мати статичну і динамічну вагу, при цьому перший передає потрібну масу для підвищення тИЦ і PR, а динаміка ґрунтується на анкорному просуванні і впливає на поліпшення позицій в пошуковій видачі. Статична вага зраджує будь-яке посилання, ось тільки її значення може бути близьким до нуля при поваленні з ГС проекту або не релевантної внутрішньої сторінки, а може надавати значущий вплив для розкрутки при «базуванні» на трастовому сайті з паралельною тематикою.

Яким же чином здійснювати відбір донорів для зовнішніх посилань, так як не секрет, що одними природними через їх невеликої кількості навіть для якісних ресурсів, ситий не будеш?

В цілому силочна маса повинна бути різноманітною, тому що в противному випадку знижується значення навіть якісних зовнішніх лінків, тому не треба односторонньо вкладатися тільки в трастові проекти, а варто подумати про розширення вектора зовнішнього просування. Якщо першочергове завдання полягає в тому, що треба вийти в топ ПС, то потрібно приділити увагу анкорним посиланням, не забуваючи їх урізноманітнити, як по входженню ключа, так і по розміщенню просто назви сайту або його urlа.

Для вибору окремої сторінки донора неоціненну допомогу може надати PR, адже він визначається для кожної окремої сторінки, на відміну від тИЦ, який дається в цілому сайту. Крім цього важливий у цілому траст ресурсу донора, тобто рівень довіри до нього з боку пошукових систем. Також значення має місце розташування лінка на сторінці, адже пошуковики вже навчилися досить чітко визначати, де посилання виходить з підвалу і має велику ймовірність Seo лінка, а де з контенту, що ближче до природності розміщення.

Для Яндекса важлива близькість тематики донора при цьому зовсім не обов’язково, щоб і донор і акцептор були, наприклад, строго про життя африканських носорогів, але лінк на будівельний сайт з варазника розумно не буде зрозумілий ПС.

Також на вагу певної посилання впливає в цілому посилальна історія проекту та різке збільшення лінків може заморозити час їх відкритого дії на видачу або ж просто знизить вплив до близької до нуля величини.

Дотримуючись цих зовсім нехитрі правила, які є лише сотої частини чинників, що визначають вагу посилання можна більш раціонально підійти до оптимізації просування, але, навіть володіючи достатньою мірою Seo знаннями, не варто забувати про реальні користувачів, заради яких і створюється той чи інший проект в Інтернеті.