SEO Дуже багато новачків хочуть вивчити SEO і задаються питаннями «з чого почати?», “як краще вивчати?”.

Припустимо, ви вже знаєте, що таке SEO, якщо ні, то ось коротке визначення.

SEO – (скор. від Search Engine Optimization) або пошукова оптимізація – комплекс заходів, спрямованих на підняття позицій сайту в пошукових системах.

Синонімами пошукової оптимізації є такі фрази, як: просування сайту, розкрутка сайту, пошукове просування, оптимізація сайту. Багато твердять, що в SEO грошей немає, але якщо ви все одно вірите, що вивчивши основи SEO, ви будете заробляти на своїх сайтах або займатися платними послугами оптимізації, то продовжуйте читати.

Я постараюся розповісти з чого починатити в SEO.

По-перше, кидайте курити, пити, дивитися серіали і Дом2, сидіти вконтакті, грати в ігри і спати.

Все це дуже відволікає і забирає час, який можна витратити більш ефективно.

По-друге, вам потрібно поповнити свою базу теоретичних знань. Обов’язково.

Для цього: – рекомендую почати вивчати зібраний мною на цьому сайті матеріал і Ви побачите як просто добитися успіху в Оптимізації і просуванні сайтів у пошукових системах.

На сайті детально викладені основи роботи пошукових систем і основи пошукової оптимізації, а також про все, що може стати в нагоді web-майстру (новачкові або професіоналу) у цій захоплюючій справі!

Тепер, той час, який йшло на п’янки, серіали та ігри, витрачайте на читання матеріалів сайту. З них ви почерпнете багато необхідних знань про SEO. От і вся відповідь на питання «з чого почати вивчення SEO».

Щоб узгодити теорію з практикою, читаючи книгу, робите практичні дії. Оптимізуйте сторінки, експериментуйте, і дивіться на результат. Після прочитання книги або попутно, читайте гілки форумів, де часто можна зустріти потрібну інформацію з будь-яких питань, пов’язаних з SEO. Також іноді в деяких блогах можна зустріти корисні пости.

Загалом, вивчайте, пробуйте. Нічого складного немає. Якщо у Вас є питання – задавайте в коментарях або на форумі. Я все читаю і допоможу кожному знайти на свою відповідь! Інакше навіщо я створював цей сайт, вірно?) Обмен статьями.