Seo аудит сайту, та аналаз юзабіліті
cil

Як потрапити у топ?

Чому аудит сайту це не замінна складова його просуванню в топ 10

Без предоплати

Seo аудит

Аналіз сайту на типові помилки, перевірка контенту та юзабіліті в цілому.

Без предоплати

Seo оптимізація

Комплекс робіт по покращенню роботи сайту для покращення його положень у пошуку.

Без предоплати

Просування

Ряд заходів для підвищення рейтингу сайту у пошуку

Замовити аудит сайту і аналіз конкурентів

Ви витратили вже чималу купу грошей, позиції сайту стоять на місці?

Ніби все зроблено вірно, але користувачам та пошуковим системам не подобається?


Ви отримали листа від пошукових систем про санкції щодо Вашого сайту?


Вихід є! Мій професійний seo аудит сайту допоможе встановити причину, а разом ми зможемо вирішити всі проблеми, щоб ваш сайт був зручним та прибутковим!

Що таке аудит?

аудит

SEO-аудит — це комплекс робіт, що проводиться SEO-спеціалістом з детальним звітом та вирішенням проблем.


Аналіз включає вивчення його структури, змісту, відповідності сторінок та контенту відповідно до вимог основних пошукових систем. Хоча це перший важливий крок перед початком просування веб-ресурсу, але дуже часто мені трапляються випадки дуже старих сайтів, що ніби просуваються місяцями або роками, але якісно цей аналіз проведено не було. Складається він з декількох етапів. Загалом цей процес займає від 2 днів до двох тижнів, але в кожному випадку кінцеві строки можуть відрізнятись, бо на час впливає розмір сайту та задачі, що стоять перед сео-спеціалістом.

Проблеми та технічні недоліки можуть заважати як пошуковим системам так і користувачам. Якщо їх не усунути — це може дуже заважати просуванню, так само як і незручність для його користувачів. Неграмотна перелінковка або непрофесійний, хоч і дуже модний або дуже яскравий привабливий дизайн можуть нашкодити вашому проекту та тягнути позиції сайту донизу. Оцінюється також відображення сайту в різних браузерах, на різних моніторах чи інших мобільних пристроях та швидкість його загрузки.

Пошуковий seo аудит сайту включає в себе аналіз семантики (з підбором запитів по статистиці Гуглу та Яндексу), перевірка контенту на відповідність семантичному ядру, дослідження посилань та відвідуваності сторінок з рекомендаціями щодо поліпшення сайту. Деякі веб-студії під час розробки сайтів замовляють тексти у недосвідчених копірайтерів, щоб зекономити.

В результаті Ви отримуєте тексти, що не відповідають вимогам пошуковиків та можуть навіть підвести ваш сайт під дуже серйозні фільтри, на зразок Пінгвіну чи Панди. Якщо проблема у текстах — я Вам порекомендую копірайтера, що знається на новітніх вимогах пошукових систем, який напише Вам професійні тексти, що допоможуть сайту війти в омріяний ТОП.

В результаті Ви отримуєте звіт, який складається з проблем сайту, рекомендацій для seo-оптимізації, аналізу поточних позицій сайту у пошуку та практичні поради до технічного боку сайту та юзабіліті. Безумовно, я та мої помічники допоможемо Вам вирішити ці проблеми та покращити роботу сайту в цілому.

Якщо Ви хочете просувати свій сайт у пошукових системах — саме час провести seo аудит сайту і пройти онлайн курс по SEO!

Аудит сайту — niltex.com.ua

Аудит сайту - niltex.com.ua


Аналіз — petrovka-online

Аналіз - petrovka-online


Аудит сайту resolute.com.ua

Аудит сайту resolute.com.ua


Замовте створення сайту і отримайте оптимізацію в подарунок!

(Заповніть будь-ласка форму та оберіть вид сайту)

95 queries in 0,525 seconds.