fbpx

Розробка логотипу

Ціна розробки логотипу: від 100 грн.

rozrobka logotupivЩо таке логотип?

Створення логотипу — це обов’язковий крок у створенні бренду вашої компанії. Яскравий і незабутній графічний елемент, який поєднує в собі скориговану назву фірми або цікавий невеликий малюнок чи геометричний елемент.

Логотип повинен бути:

Створення логотипів нашою веб студією відбувається в кілька етапів. Для початку ми вивчаємо ваш сайт, рід діяльності, цільову аудиторію. Дизайнер пропонує на вибір декілька варіантів логотипу, з яких ви можете вибрати потрібний. Всі варіанти мають різний, але однаково дієвий підхід до клієнта.

Якщо у вас є побажання до логотипу, начерки та ескізи, фахівці прислухаються до всіх ваших побажань. Створення логотипу визначає подальшу стилістику фірмового стилю і колірної гами. Оригінальна ідея і правильна її подача — ось основа нашої діяльності. Розробка логотипу будь-якої складності підвластна нашим фахівцям.

Що ви отримуєте: Після створення якісного та незабутнього логотипу ви робите його центром поліграфічної продукції, дизайну сайту. Привабливий логотип допоможе вашій фірмі наростити клієнтську базу, викликати інтерес у відвідувачів і страх у конкурентів. Обличчя вашої фірми — логотип, буде унікальним і оригінальним, завдяки чому не загубиться в загальній масі.

Всі ваші побажання по логотипу будуть враховані:

Розробка логотипу передбачає наступні виділення основних фірмових кольорів, палітри. Ми зможемо доопрацювати логотип, змінити його пропорції, колір і форму. У результаті, ви отримуєте якісний векторний логотип в електронному вигляді, який можете використати для поліграфії і в Інтернеті. Спеціалісти вдало підкреслять ваш імідж, правильно піднесуть його цільової аудиторії, зроблять вас цікавими для клієнтів.

44 queries in 1,003 seconds.