fbpx

Розробка та створення сайту візитки

sait vizutkaСайт візитка — це Інтернет-ресурс, який містить на своїх сторінках актуальну інформацію про Вашу організацію, а також товари чи послуги, які Ви надаєте. За допомогою сайту візитки Ви можете розповісти потенційним партнерам і клієнтам про свою діяльність, описати товари і послуги, розмістити прайс-лист та контактні дані.

Це один з найбільш недорогих і популярних типів ресурсів в Глобальній Мережі. Якісно зроблений сайт візитка дозволяє представити Вашу компанію в Інтернеті і може стати основою для подальшого розвитку стане основою для розвитку бізнесу в режимі он-лайн.

Такі сайти популярні серед працюючих у сфері надання послуг невеликих компаній і індивідуальних підприємців. Він має просту і логічно зрозумілу структуру, яка дозволяє користувачеві швидко знайти необхідну йому інформацію.

Сайт візитка розробляється на CMS (система управління контентом), яка дуже зручна і проста у використанні. З її допомогою Ви зможете в подальшому самостійно редагувати сторінки сайту і вносити всі необхідні зміни в його структуру.

Чи необхідна Вашої компанії сайт візитка?

Так, якщо у вас ще немає сайту, на якому описані товари або послуги, що надаються Вашою компанією. Згідно зі статистикою, кожен другий українець має доступ до Інтернету і користується їм для роботи та відпочинку. Також статистика поведінки користувачів вказує на те, що вони не тільки роблять покупки в Інтернет-магазинах, але і шукають контактну інформацію організацій, які можуть їм надати необхідні товари або послуги. Ваша цільова аудиторія, тобто потенційні клієнти, якою б специфічною вона не була, користується Інтернетом. також можна записатися на курси seo у Львові.

Так, якщо ви хочете збільшити кількість клієнтів, користуючись новітніми рекламними можливостями. Рекламна кампанія в Інтернеті без власного сайту — не ефективна.

Так, якщо ви хочете спробувати можливості, які дає просування компанії в Мережі, без великих вкладень — пошукове просування сайту, медійну та контекстну рекламу.

43 queries in 1,460 seconds.