seoSEO оптимізація сайту (від англійського Search Engine Optimization) – є оптимізацією сайту під певні запити пошукових систем. Іншими словами це комплекс різних заходів, спрямованих на підвищення позиції свого ресурсу при певних пошукових запитах користувача.

Сьогодні основою успішного просування сайту є грамотна SEO оптимізація його вмісту. Важливим аспектом SEO оптимізації є наповнення сайту тематичним контентом, оптимізованим під вимоги пошукових систем.

Основою оптимізації повинні стати ключові висловлювання, за якими буде здійснюватися просування Вашого сайту, після складання семантичного ядра сайту, необхідно текстове наповнення сайту відповідно до підібраних виразів.

SEO-копірайтинг – це частина такого процесу, як внутрішня оптимізація сайту під пошукові системи, яка проводиться для збільшення релевантності сайту.

Унікальність текстів є дуже важливим фактором, що визначає положення сайту в результатах видачі пошукових систем. Крім спеціально оптимізованого контенту на Вашому сайті повинні знаходиться звичайні, не оптимізовані тексти.

Залежно від складності, SEO оптимізація здатна залучити певну кількість цільових відвідувачів. Ви зможете використовувати певну кількість ключових виразів, за якими буде здійснюватися просування сайту.

Чим більше ключових виразів використовується для просування і, як наслідок, чим більше оптимізованого тексту знаходиться на Вашому сайті, тим більше відвідувачів зможуть знайти та відвідати Ваш сайт.

Із зростанням кількості ключових виразів зростає кількість пошукових запитів, по яких користувачі пошукових систем зможуть знайти Ваш сайт. Якісна SEO оптимізація сайту в сукупності з комплексом певних робіт дозволить забезпечити стабільне підтримання позицій Вашого сайту і його відвідуваність.

Використання достатньої кількості ключових виразів дозволить охопити найбільшу кількість областей Вашої діяльності, які будуть описані на різних сторінках Вашого сайту.

Статті, розміщені на Вашому сайті, можуть бути присвячені розповіді про Ваш бізнес, а також опису галузі, в якій працює Ваша компанія, в цілому.

Крім цього рекламні статті можуть описувати пропоновані Вашою компанією товари та послуги, порівняння їх з конкурентами. Таким чином, комплексне SEO просування сайту допомагає користувачам не тільки знайти Ваш сайт у Всесвітній павутині, але і дізнатися цікаву інформацію, оцінити Ваші переваги, щоб результатом відвідування сайту стало оформлення замовлення. Багатьом напевно відомо, що велика частина відвідувачів сайту, приходить саме через різні пошукові системи.

Приступаючи до якогось нового заняття, безумовно, потрібно з чогось починати. З чого необхідно почати, збираючись навчитися просуванню сайтів? Відповідь проста – насамперед, створити свій сайт, який Ви і будете розкручувати. Звичайно, яким буде цей сайт, якій тематиці присвячений – особиста справа кожного творця. Проте варто звернути увагу на те, що майбутній інтернет-ресурс повинен бути цікавий публіці, яка користується Інтернетом (а інакше навіщо розкручувати сайт, який ні в кого сам по собі не привертає уваги?)

Це не означає, що потрібно обов’язково створювати сайт, який буде цікавий більшості, але тематика якого далека від сфери Ваших захоплень. Можливо, варто знайти щось середнє? Втім, умільці можуть просунути практично будь-який інтернет-ресурс, навіть з самої неактуальною тематикою. Але, знову ж таки, для цього потрібні досвід і багато знань. А новачкові краще варто почати з сайту будь-якої більш-менш популярною тематики. Це потім, коли Ви навчитеся якісної розкрутки сайтів, Ви зможете залучити певне коло відвідувачів на який завгодно інтернет-ресурс, адже для людини, яка намагається стати професіоналом і багато вчиться для цього, немає нічого неможливого! Які існують види SEO-оптимізації? Існує три види SEO-оптимізації: чорна, сіра і біла.
Чорна оптимізація – це отримання високих позицій в пошукових системах незаконним шляхом.

Рано чи пізно такі сайти будуть забанені пошуковими системами. Пошукова оптимізація – як правило, це небажані і не вітаються методи, які офіційно не заборонені пошуковими системами. Але так як алгоритми і правила пошукових систем часто міняються і посилюються, існує велика ймовірність, що найближчим часом те, що зараз називається сірою оптимізацією, стане не законним, і перейде в розряд чорної.

Біла оптимізація – це цілком легальна, не порушує ніяких правил і законів оптимізація свого сайту. Тільки такий метод може дати вам гарантію довгострокового і успішного процвітання вашого сайту.

Висновок: Поняття просто особистий сайт для себе самого і SEO-сайт – це дві різні речі. SEO-сайт – це в основному спеціальний бізнес продукт, який спрямований на те, щоб приносити прибуток. Саме тому, створюючи проект, який спрямований на те, щоб приносити не тільки внутрішньо задоволення, але й реальний заробіток – потребує грамотної і якісної SEO-оптимізації.