SEO просування сайту — це розкрутка сайту, просування його в пошукових сайтах, його оптимізація. Основний принцип оптимізації та просування складається наповнення ресурсу оригінальним і грамотним контентом. У контенті вживаються ключові слова, які відповідають темі сайту. Даний процес називається SEO-копірайтинг.

 Тексти до сайтів пишуть копірайтери. Написаний ними текст повинен спонукати читача для замовлення послуги або покупки товару, повинен бути легко читаємо. Користувачеві має бути зручно при перегляді web-сайту. Взагалі робота копірайтера повинна відповідати оптимізації сайту (SEO), вони повинні застосовувати нові оригінальні рішення при подачі інформації.

Робота копірайтера зводиться до виконання наступних етапів: — знайомство з діяльністю компанії; — складання списку ключових слів; — пошук інформації на задану тематику; — написання унікальної за змістом статті; — аналіз тексту на утримання ключових слів; — верстка в HTML; — виділення ключових слів у тексті, створення заголовків.

Пошукові системи при індексуванні сайту дивляться ці теги і за допомогою них визначають які слова важливіше всього на тій або іншій сторінці. Ми знаємо які теги потрібно використовувати для поліпшення позицій сайту в пошукових системах по вашим профільних запитах і зможемо привести код вашого сайту для кращого ранжирування.

Також для кращої і більш швидкої переіндексації сайту варто подумати про внутрішню перелінковку, для зручності користувачів — зробити зрозуміле меню і систему навігації на сайті. Ви можете сказати: «Мій сайт прекрасно виглядає в браузері і навігація на сайті дуже зрозуміла. Навіщо мені потрібна ця оптимізація? ».

По перше це ваш сайт і ви знаєте що для чого він потрібен і які розділи в навігації ведуть на ту чи іншу сторінку. Людина, щойно зайшовши на ваш сайт може не розібратися з меню і заголовками закрити його. Повірте, при великій кількості сайтів конкурентної тематики відвідувачу простіше клікнути на наступний сайт, а ваш закрити, ніж розбиратися в хитросплетіннях навігаційного меню і однакового заголовка для всіх сторінок сайту.

Це у спрощеному вигляді про зручність. Тепер поговоримо про сам код. Деякі сайти створюють за допомогою спеціальних програм — візуальних HTML редакторів. Ці програми далекі від досконалості і дуже часто генерують непотрібні HTML теги або зовсім помилкові теги. Також сайт міг робити дизайнер, якому немає діла до пошукових машин — йому головне щоб ваш сайт виглядав красиво. Браузер, через який ви переглядаєте сайти дуже розумна програма і вона приховує зайві теги і ігнорує помилки і відповідно ви їх не бачите на своєму сайті.

Пошуковик ж всі ці теги бачить і вони заважають йому правильно оцінити вагу слів на сторінці. Також оптимізація зменшує розмір сторінок і відвідувачам вашого сайту потрібно буде менше чекати завантаження. Оптимізація сайту сама по собі поліпшить позиції сайту, особливо внутрішні сторінки в багатослівним низькочастотним запитам. Для нормальної розкрутки сайту перш завсе потрібно зробити аудит сайту на виявлення помилок та інших неточностей.