SEO оптимізація і просування сайтуА чи потрібна Вам SEO оптимізація? У сьогоднішній статті постараємося детально розкрити дану проблему. У попередньому пості була порушена тема SEO vs оффлайн бізнесу: варто розкручувати сайт в Інтернеті ? Саме це і послужило написання окремого поста.

Конкуренція була і буде у всіх сферах сучасного бізнесу. Не виключенням і онлайн бізнес. Якщо порівняти відсоток людей (жителів країн СНД), які купували (замовляли) товар (послугу) 5 років тому, і зараз, то цифра кардинально відрізняється.

Порівнювати ці цифри з жителями США і Західної Європи я не буду, так як українська і російська сегмент Інтернету поступається розвиткові цих країн. Міф про те, що ТБ реклама просто необхідна і вважається найефективнішою рекламою, був розвіяний в попереднє статті. Чи є ще люди, які вважають, що онлайн реклама не ефективна?

SEO оптимізація Вам потрібна!
Практично більшість сайтів вимагають пошукової SEO оптимізації. Іншими словами, вони потребують в просуванні сайту під пошукові системи.Основним джерелом цільового і якісного трафіку вважається саме пошукові системи. Для українського сегменту Інтернету — це Google (75% користувачів) і Яндекс (25%).

Для швидкого збільшення цільового трафіку можна налаштувати контекстну рекламу Google Adwords або Яндекс.Директ. Все залежить від поставлених маркетингових цілей: трафік, конверсії та ін.  Скористайтеся порадами із статті «Всё для вебмастера».

Бути лідером в оффлайн та онлайн збільшує довіру споживачів і відвідувачів. Дуже правильно запускати рекламу паралельно по декількох каналах комунікації: ТБ, радіо, інтернет. Практично 70% всі користувачі шукають почуту або побачену інформацію в мережі Інтернет. Змусити покупця купити — необхідно всіма можливими засобами!