vugotovutu saitВиготовлення веб сайту з нуля – складний творчий процес, в результаті якого створюється унікальний і сучасний дизайн сайтів, орієнтованих на виконання певних маркетингових завдань, відповідну цільову аудиторію і враховує особливості професійної діяльності замовника. Виготовлення веб сайтів з нуля, які будуть приносити фінансову віддачу і відповідати поставленим цілям – це принциповий підхід до роботи сайту www.taina.com.ua .

Виготовлення сайтів з нуля, які не просто існують, а дійсно працюють і приносять істотний прибуток – це цілий комплекс заходів, що виконуються системно, і спрямованих на досягнення результату. Тому участь у роботі беруть не тільки програмісти, дизайнери, верстальники, а і контент-менеджери, оптимізатори, тестувальники.

Виготовлення веб сайту з нуля. З чого складається цей процес? Виготовлення та просування веб сайтів Основна діяльність Тайна сео – створення, просування і супровід сайтів, що приносять прибуток замовникам. Уже давно ні в кого немає сумнівів в тому, що виготовлений з нуля вебсайт, без його подальшого розкручування і просування в пошукових системах нічого не вартий. Без підтримки та Інтернет реклами неможливо буде забезпечити максимально можливий охоплення, знайти свою аудиторію, збільшити кількість продажів товарів або послуг. Основне завдання оптимізації та розкрутки виготовленого з нуля веб сайту – зробити його добре пізнаваним і таким, якого легко знаходять. Маючи великий досвід у виготовленні, розкрутці, оптимізації та просуванні веб сайтів, виготовлених з нуля, Тайна сео відмінно впорається з цим завданням.

Основні переваги Виготовлення веб сайтів з нуля для сервісного обслуговування споживачів. Часто веб сайти використовуються для двостороннього зв’язку «компанія – клієнт», де будь-хто зможе отримати відповідь на питання чи вирішити за допомогою співробітників Вашої фірми виниклі проблеми. Виготовлення веб сайтів з нуля сприяє підвищенню конкурентоспроможності фірми, оскільки зникають обмеження за часом і простором ведення бізнесу. Власний веб сайт є чудовим засобом PR, що не вимагає значних вкладень. А електронна комерція взагалі дозволяє скоротити витрати на оренду торгових площ.

Основні етапи виготовлення веб сайтів з нуля. Розробка технічного завдання є першим і найбільш важливим етапом в роботі і дозволяє не упустити деталі, які вплинуть на якість виготовляється з нуля веб сайту. З веб-майстром www.taina.com.ua, відповідальним за ведення проекту узгоджуються дизайн, структура меню, наповнення. Розробка дизайну. Дизайн веб сайту, виготовляється на підставі погодженого з замовником тех. завдання. Витрати на розробку дизайну становлять до 50% від загального бюджету, так як дизайн відіграє одну з вирішальних ролей у тому, чи стане відвідувач заходити на наш веб сайт, чи стане він вашим клієнтом чи ні. Розробка системи управління. Система управління веб сайтом дозволяє самостійно вносити зміни в тексті на будь-якій сторінці, додавати і редагувати розділи, спрощує роботу з оптимізації веб сайту. Ми використовуємо відкриту, просту і зручну cms, допрацьовуючи її під вирішення всіх необхідних завдань. Наповнення контентом є заключним етапом. Тексти повинні бути  такими, що продають, інформативними. Як правило, контент (текст, фото) надає замовник.

Типи веб сайтів, що виготовляються з нуля. Основні особливості Виготовлення веб сайту візитки з нуля займає до 4 тижні. Такі веб сайти представляють собою кількох сторінок, що містять інформацію про компанію, прайс-лист, контакти. При розробці подібних проектів використовується стандартна система управління. Просування таких веб-проектів в пошукових системах зазвичай обмежується 10-30 ключовими словосполученнями.

Виготовлення веб сайту компанії з нуля. Головна відмінність корпоративних веб сайтів – це істотно більше число сторінок, складна структура, великий каталог продукції, наявність розділу «Питання-відповідь». Часто такі Інтернет-проекти мають форум для зворотного зв’язку з клієнтами та керівництва компанії з співробітниками. Виготовлення корпоративного сайту з нуля займає від чотирьох до шести тижнів.

Терміни. Найчастіше виготовлення веб сайту з нуля і сайт під ключ займає в середньому 4 тижні.