trust-saitaТраст – це рівень довіри до вашого сайту з боку пошукових систем.

В Інтернеті є дуже багато інформації стосовно того що таке траст сайту. На мою думку траст вираховується пошуковими системами за  наступними  факторами.

– Фактор 1. Силки із старих сайтів потрібні для того щоб вашим сайтом зацікавились пошукові системи і почали вам довіряти. Потрібно врахувати ще такий фактор силки із старих відвідуваних сайтів із високими показниками Тиц і PR потрібно виставляти на різні сторінки вашого сайту так, щоб склалось враження , щодо їх природності. На маю думку 50% трастових силок на головну сторінку і 50%  на внутрішні сторінки вашого сайту. Ще потрібно врахувати такий факт що коли ви закуповуєте чи обмінюєтеся силками, для збільшення трасту сайту потрібно виставляти без анкорні ссилки. Саме без анкорні силки пошукові системи важають природніми.

– Фактор 2. Другий фактор по нарощувані трастовості сайту це – унікальність контенту має досягати 100%. Якщо ви займаєтеся копіпастом то трастовість сайту вам не грозить адже пошукові машини активно борються із такими сайтами. І через деякий час ви обов’язково потрапите під фільтр Googlа Panda, і АГС від Яндекса .

– Фактор 3. На сайті мають бути наступні настройки:

1. 301 редірект потрібен для того щоб траст сайту Тиц і PR не ділилися між сторінками з WWW  і без WWW.

2. Правильно заповнені теги Title, Description, Keywords допоможуть вам збільшити відвідуваність сайту  і  створять враження на пошукові машини, що цей сайт створений для людей.   Ще один не маловажний  фактор – старайтеся уникати дублювання цих тегів на вашому сайті.

3. Уникати дублювання контенту пошукові системи негативно відносяться до сайтів які засмічують своїми дублями їхні сервера.

– Фактор 4. Не купляйте силки для трасту із автоматичних бірж, на даний час пошукові системи навчилися відрізняти так звані природні силки і Seo силки – (силки які ви купили за гроші). Саме природні силки дають траст вашому сайту а масова закупівля Seo силок забезпечить вам маркер від пошукових систем. І сайти із таким маркером не мають високого рівня трастовості.  Замість 100 поганих силок замовте у вебмайстрів 10 обзорів, або статей із безанкорною силкою. Та памятайте ваша силка має бути виставлене в один інтервал із статтею. Якщо ви хочете навчитися відрізняти хороший сайт від поганого прочитайте “Мадридський доклад Яндекса”.

Якщо ви скористаєтеся моїми порадами то ваш траст сайту обов’язково підніметься.

А тепер якщо у вас є  досить великий траст  і якщо ви не хочите його втратити вам не потрібно робити наступне:

– Забороняється продавати силки за допомогою авто бірж, це не відноситься до ручної модирації і розміщення силок.

– Не ссилатися на спамерські сайту і не спамити самому інші сайти.

Про траст я колись дізнався на хорошому форомі раджу читати його усім!

Як впливає траст сайту на позиції у пошуковиках усі ви знаєте всесвітньо відомий сайт Вікіпедія. Наповненням Вікіпедії займаються звичайні громадяни, а не seo оптимізатори. Але такий немаловажний фактор наповнення не мішає Вікіпедії займати топ позиції у пошукових системах. Це основна ознака трастовості сайту. Можливо саме із цього прикладу ви зрозумієте, що як саме діє траст.

Нещодавно наткнувся на каталог трастових сайтів якщо траст у вашому  сайті становитиме 3 і більше ви можете подати заявку на реєстрацію в каталозі.