trastЗагадковий для багатьох траст сайту – це пріоритетний показник для оцінки якості донора при купівлі посилань, адже покупка посилань була і залишається одним з головних напрямків діяльності оптимізатора.

Звичайно, за допомогою однієї покупки посилань каші не звариш, а і скидати цей елемент просування з рахунків, як мінімум, не варто, оскільки він ще не один день буде впливати на пошукову видачу, про що ми сьогодні, власне і хочемо поговорити.

Траст якісного проекту дозволяє надавати виходить з нього посиланнях більшу вагу, що в принципі і потрібно, так як вага посилань безпосередньо впливає на показники тИЦ і просування вгору в пошуковій видачі, що для деяких оптимізаторів навіть важливіше. Якщо достатньо досвіду і знань, то визначити приблизно трастових сайтів можна і на око, оцінивши кількість його вхідних і вихідних посилань, контент і інше і інше.

Однак найкраще для цього користуватися спеціальними сервісами, наприклад, http://xtool.ru, який може безкоштовно перевірить траст обраного сайту, виходячи з власної методики розрахунку, заснованої на вимогах Яндекса і з урахуванням його алгоритмів ранжирування. Сервіс xtool.ru перевіряє трастові, привласнюючи йому певну кількість XT одиниць – і чим вище це значення, тим надійніше донор і посилання з його сторінки будуть мати більшу вагу. Деякі починаючі оптимізатори наївно вважають, що чим вище тІЦ ресурсу, тим автоматично вище його траст, але це не так і така хибна позиція часто призводить до зайвих переплатам, коли гроші витрачаються не за реальну вагу посилання, а за тИЦ рессурса з якого виходять. Перевірка трасту сайту донора популярна завдяки своїй економічній ефективності, а сервіс для її перевірки дозволяє також заощадити і час.

Користуючись таким сервісом можна в достатній мірі оптимізувати свої витрати на підтримку силочної маси, так як часто 100 гривень можуть принести більше користі, ніж 1000, при правильному, звичайно, виборі донора. Також актуально вивчення трасту при обміні статтями або тематичними посиланнями – не забуваємо цього. Не треба забувати і те, що оцінка трасту сайту не може бути точною під час апдейтів при переміщеннях в пошуковій системі, так що вибирайте для цієї важливої ??справи час по-спокійніше, тим більше під час апдейта оптимізатору і так є чим зайнятися.

Якщо знову подивитися на пропозиції xtool, то у них є непоганий плагін для Sape, за допомогою якого можна проводити пакетну перевірку посилань, що заощадить кошти, які грамотний оптимізатор завжди знайде куди витратити. Якщо з’явилося бажання, то спробувати якість сервісу можна за адресою http://xtool.ru, де надається 50 безкоштовних запитів для перевірки трасту інтернет-проекту, так що ніякого ризику – не сподобалося не їж.

Вдалих рухів тіла в такому непростому справі, як просування сайту з урахуванням трасту посилальних донорів.