posulanjaПитання звичайно спірний, але є кілька позитивних моментів. Справа в тому, що посилання з блогів з нульовим ТИЦ і PR можуть стати дуже навіть дуже якісними бека мі, головне в цій справі грамотно вибирати ресурси, на яких ви збираєтеся купити посилання.

Вибирати необхідно з дуже жорсткими критеріями: Блог повинен відповідати тематиці вашого блогу. Він не повинен бути з розряду так званих гов ** сайтів. Зовнішніх посилань зі сторінки не більше двох, включаючи ваше, а краще взагалі тільки ваше, навіщо вам лізти в лінкопомийку?

Ваше посилання повинно бути навколо тексту, який повинен містити, як мінімум дві пропозиції про те куди це посилання посилається. Ваше посилання повинно розміщуватися назавжди. Ресурс, на якому ви збираєтеся розмістити посилання повинен бути проіндексований ПС.

Ресурс повинен існувати приблизно від 1 до 3 місяців, ресурси які існують більше 3-х місяців і мають нульовий ТИЦ і PR нам навряд чи підійдуть, справа в тому, що такий ресурс, швидше за все ніколи і не стане “Ненульовий”. Якщо дотримуватися описаних вище правил, то незабаром розміщене посилання може стати жирною. Зауважте, це практично безкоштовно і несе величезний потенціал, ніж купувати посилання за скажені гроші з блогів і сайтів з високим ТИЦ і PR.

Адже одне така посилання може доходити за вартістю від 50 до 1000 американських президентів, а за ці гроші можна купити від 100 до 2000 посилань з нульових ресурсів. Надалі це принесе набагато більше користі, ніж одне єдина посилання за ці гроші. Звичайно, я не сперечаюся, покупка посилань досить трудомісткий процес, але гра варта свічок! Якщо у вас є що додати, пишіть коментарі.