rozkretka saity bezkowtovnoЧи можлива безкоштовна розкрутка сайту

Останнім часом дуже часто зустрічаються люди, які вже просто не вірять, що можна абсолютно безкоштовно розкрутити свій сайт. Однак, безкоштовна розкрутка можлива і навіть не вимагає від вас великих зусиль. У цій статейку я спробую відобразити кілька пунктів розкрутки.

Розкрутити сайт безкоштовно – є ні що інше, як ручне (рідше машинне) залишення посилань на свій web-ресурс. Багато хто зараз заперечать: “Це не працює!”. Я не згоден з цими людьми. Дуже навіть працює. Просто потрібно все чітко робити. Якщо ви будите годинами реєструватися у всіляких сміттєвих Інтернет каталогах – природно це не дасть абсолютно ні яких плодів. так ви тільки витратите час даремно.

Безкоштовна розкрутка сайту своїми руками

Безкоштовна розкрутка сайту – це насамперед відмінна внутрішня оптимізація сторінок, правильна перелінковка, створення карти сайту і тому подібні дії, які можна  зробити самому, витративши на це всього лише кілька годин, і доручити це третім особам, Вгативши при цьому кілька хрустких купюр.

Самі ж ви можете обмінюватися посиланнями з іншими web-ресурсами. Пишете адміну інтернет-проекту з схожою з вами тематикою мовляв так і так, я хочу мати ссилочку з вашого інтернет-проекту. Повірте, це вийде на багато дешевше (найчастіше обмін БЕЗКОШТОВНИЙ), ніж ви будете замовляти посилання через такі системи, як miralinks і sape. Остання, до слова сказати, взагалі погана річ. Грошей викинете купу, а ефекту отримаєте нуль. І таке буває.

Соц мережі і сервіси відповідей.

Не варто недооцінювати цей спосіб. Він до цих пір дуже дієвий.

Ви ж самі можете відповідати на відповідях (otvet.mail.ru і gogle – відповіді), і так, ненароком, прорекламувати своє творіння. Там сидять багато людей і трафік ви отримаєте дуже хороший. Взагалі безкоштовна розкрутка сайту дуже добре через такі сервіси. Я вже не кажу про соціальні мережі. Тут вже ви можете розвернутися як тільки хочете!

Як безкоштовно розкрутити сайт і не втратити багато часу

І так, існує думка, що якщо безкоштовно розкручувати сайт самому, то на це піде купа часу. Ні, ні і ще раз ні. Я не згоден з вами. Звичайно, якщо години, днями, цілими місяцями залишати коментарі в doffolow блогах, та ви і до кінця життя будете їх там залишати. Не витрачайте на це час. Напишіть пару трійку статей і обміняйтеся ними з іншими web-ресурсами. Ефекту від цього буде в рази більше!