bezankorne prosyvanjaЩо таке безанкорное просування сайту? Це просування посиланнями, які не мають анкора. Сьогодні багато оптимізаторів користуються цим способом розкручування. Але однозначної відповіді, працює воно  чи ні, до цих пір не дано.

Якщо просувати веб-ресурс тільки анкорним методом, то це неправильно в плані «природності» в очах пошукових систем. Але якщо встановлювати тільки посилання без анкорів, то це теж не дасть доброго результату.

Слід рівномірно розподілити закупівлю як анкорних, так і безанкорних посилань, що дозволить не тільки швидше вилізти в ТОП, але і завоювати довіру з боку пошукових систем. Адже все добре, але в міру.

Але просуватися поєднаним методом (коли купуються як посилання з анкорами, так і без них) досить довго. Для деяких набагато зручніше і практичніше (на перший погляд) закупити купу посилань з одним анкором «розкрутка сайта» і лежачи на дивані очікувати виходу в ТОП. Тільки пролежати вам доведеться дуже довго. І з’явиться ваше посилання тільки у видачі Гугла, і то, якщо з’явиться. В Яндексі цей варіант взагалі не прокотить, у нього свої примхи.

Розглянемо кілька правил безанкорного просування, які дають хороший ефект.

Вибирайте анкор посилань, щоб вони були максимально природними (на цьому сайті, почитати тут, тут можна знайти і т. д.).

Анкор посилань, ведучих на просувні сторінки, повинні бути абсолютно унікальними і не повинні повторюватися в більш, ніж 5% силочної маси.

Вибирайте різні джерела посилань. Це не повинні бути тільки форуми і блоги. Рекомендуємо зареєструватися в декількох каталогах і залишити записи в гостьових книгах сайтів. Хоча це вже і не актуально в сьогоднішніх умовах, але послужить в якості невеликої різноманітності.

Посилання найкраще направити на різні сторінки сайту. Особливо це актуально, якщо ваш сайт складається з тисяч сторінок, а просувається кілька десятків. Варіантом вирішення проблеми буде поширення ключевіков на максимальну кількість сторінок та їх подальше просування.

Рекомендуємо прописувати Title для кожного посилання. В якості тега можна застосовувати заголовок статті, ключовики, а так само такі слова, як «тут», «дивіться на сайті» і т. д.

Навколо силочний текст кожної  силки потрібно зробити унікальним. Вкрай малоймовірно, щоб кілька різних людей залишили на різних ресурсах послалися на сайт однаково.

Просувайте  свої сайти як безанкорними  посиланнями, так і посиланнями з анкорами. Цим ви заслужите більшої довіри з боку ПС і забезпечите довгострокову перспективу зростання позицій.