prosyvanja saityЧим же відрізняється розкручування сайту з нуля і просування не нового сайту

Справа в тому, що новий сайт який щойно з’явився в інтернеті, який як слід не проіндексовані пошуковими системами, на який немає абсолютно жодного посилання, у якого траст на рівні нуля ні як не з’явиться в ТОП 10 по конкурентному запиту.

Ще недавно можна було попасти в ТОП 10, як слід оптимізувавши сторінки сайту (одна сторінка один запит), сьогодні ж, не маючи трасту (хороших тематичних, старих посилань), ні про яке ТОП 10 говорити не доводиться.

Щодо термінів розкручування сайту з нуля, так само суцільні розчарування. Новий сайт не з’явиться високо в пошуковій видачі за 1-2 місяці при великій конкуренції. Скільки б супер посилань б ви не купили (але тут однозначно стверджувати не буду) різко злетіти Вам не вдасться, перевірено на особистому досвіді, по крайній мірі один два запити можливо, але не більше. Не раз помічав, що сайт набирає непогані позиції як раз до четвертого місяця просування. А ще на просування сайту впливає хостинг його швидкодія і якість.

Старий домен

Просуваючи старий домен (з гарним минулим) ми отримуємо чимало переваг:

скорочуємо термін досягнення в ТОП 10 на 1-3 місяці в залежності від мети,

отримуємо відмінну індексацію сайту,

отримуємо відмінні старі посилання (якщо вони є).

Якщо ж домен з поганим минулим, то іноді дешевше відмовитися від нього. Наприклад  блог! Вже майже пів року  зафільтрован Яндексом, остання переписка з Щукіна не дала результату, вам повідомили що проблема на сайті є, а як її відшукати я на жаль не знаю. Коротше що б не потрапити в подібну ситуація потрібно ретельно перевіряти цікавить Вас домен перед початком просування, відсутність поганого минулого це напевно один з позитивних моментів при розкручуванні сайту з нуля.