SEO-optymizatsiya-Rozkrutka-saytivВажливо перед початком розкручування сайту визначитися з цілями які Ви переслідуєте.

Якщо ви налаштовані на швидкий результат – план просування сайту  буде один, якщо вам необхідна зацікавленість відвідувачів – план буде іншим, якщо ви плануєте стати лідером в якій-небудь області – план буде третім. Отже, етап планування схеми просування сайту дуже важливий оскільки деякі речі треба робити в строго визначеної послідовності.

Наприклад, технічна підготовка до індексування сторінок включає в себе приведення адрес динамічних сторінок сайту у вигляд, який пошуковик вважатиме статичними. Якщо цей етап виконати після того, як сайт буде проіндексований, то доведеться чекати, поки пошуковик дізнається заново всі сторінки. Нижче наведені найбільш розповсюджені методи розкрутки з них розумно вибрати деякі сполучення методів, які відповідають Вашим планом, рівнем бажаної якості, ступеня ризику, трудомісткості і нарешті витрат часу і коштів.
Далі позначимо сегменти процесу розкрутки нового сайту:

Розкрутка сайту в пошукових системах Найважчою, але ефективною і дієвою є розкрутка сайту за допомогою провідних пошукових систем. Більшість користувачів Інтернету шукають інформацію про потрібні товари та послуги, вдаючись до допомоги провідних пошукових систем, таких як Yandex, Google, Rambler, Aport та інших. Ці пошуковики дають сайту до 60% цільових відвідувачів. При цьому майже 90% всіх користувачів задовольняються результатами видачі першої “Десятки” по заданих запитах, і тільки 10% користувачів йдуть на другу сторінку і менше 3% далі. Саме тому Вам так важлива оптимізація сайту для потрапляння його в “Десятку” видачі за запитом, і особливо Яндекса! Тому реєструватися в найбільш значимих пошукових системах потрібно вручну.

Розкрутка сайту через каталоги і рейтинги

Розкрутка через реєстрацію в каталогах, це ніщо інше, як створення посилань на Ваш сайт з тематичних розділів каталогів. До вибору найбільш важливих для Вашого сайту каталогів слід віднестися уважно і не використовувати бездумно сервіси автоматичної реєстрації, про які буде сказано нижче.

Правильний вибір каталога може дати Вам великий відсоток саме цільового трафіку, особливо якщо Ваш бізнес прив’язаний до певного регіону чи міста. Тому, в деяких випадках має сенс розмістити на сторінках свого сайту банер того чи іншого каталогу або рейтингу, т.к деякі з них прив’язують місце розташування Вашого сайту до кількості переходів від Вас в каталог. У топах ваше місце розташування найчастіше залежить від популярності Вашого сайту і безпосередньо прив’язується до кількості відвідувачів, як хітів, так і хостів.

Тобто кожен захід відвідувача фіксується щотчиком рейтингу чи ТОПу, що відповідно підвищує Ваші позиції.
Розкрутка за допомогою контекстної реклами.

Тут немає нічого незрозумілого. Ви платите за покази або кліки, і в певному місці, відведеному під рекламу на сторінці видачі результатів за запитом, буде показано ваше оголошення. І про те що це рекламний показ буде сказано поряд з посиланням на ваш сайт. Ви платите системі, а вона в свою чергу своїм користувачам, за те, що Вас сайт дивитимуться. В обох випадках слід мати на увазі, що будь-яка платна рекламна кампанія закінчується, коли закінчуються гроші, і ваш сайт знову повертається на позиції, на яких він перебував до рекламної кампанії.
Однак, особистий досвід показує, що це приносить свої плоди і якщо Ваш сайт цікавий відвідувачу, він його запам’ятає і повернеться незалежно від місця розташування сайту та даний момент. Цей метод розумно використовувати не як засіб розкрутки, а як доповнення до основних методів розкрутки сайту.

Адже використовують-же його сайти з високим тІЦ і місцем розташування в ТОПі пошуковиків.

Розкрутка сайту в банерній мережі

Розкрутка сайту в банерній мережі – це один з інструментів для розміщення реклами в Інтернеті, розрахований в основному на вебмайстрів, рекламних менеджерів, і корпоративних веб-сайтів, а так-же власників приватних сайтів, зацікавлених в припливі відвідувачів на їх ресурс. Якщо Ви вирішите використовувати банерні мережі в розкручуванні сайту особливу увагу потрібно приділити зовнішньому вигляду банера. Якщо ви не професіонал у створенні банерів то краще замовити його у фахівця. Банер повинен виглядати професійно. Це не простий текст, за яким можна заховати будь-який сайт.

За поганим (непрофесійно виконаним) банером люди ніколи не будуть шукати хороший сайт. Банер повинен бути привабливим, яскравим. Але тут обов’язково “почуття міри”.

Банер повинен мати підпис в тегах атрибуту ALT. Досить значний відсоток користувачів мережі відвідують сайти в режимі відключення графіки, і саме цей атрибут допоможе їм зрозуміти, тематику банера Уникайте банерів “ні про що”.

Наприклад, на якому зображений тільки офіс (без напису) Відсутність конкретики банера призводить до нульової активності відвідувачів.

Розкрутка на дошках оголошень

Хороші тим, що вони безкоштовні, їх багато, розміщене оголошення зберігається довго, індексується пошуковою системою, що підвищує вірогідність знаходження Вашого сайту через запит в пошуковій системі.
Погано, що оголошення буде видно вгорі сторінки нетривалий час, низька “швидкість мовлення” одного оголошення, необхідність пристосовуватися до особливості подання оголошень на різних дошках. А надто часте додавання оголошень може розцінити модератором дошки або пошуковою машиною як “спам”. Тому якщо вирішили використовувати цей метод, як додатковий додавайте оголошення не частіше одного разу на 10 днів..

Розкрутка через форуми.

Електронний підпис. Дуже непоганий додатковий метод просування. Вам в будь-якому випадку доведеться відвідувати ті чи інші форуми для інформації і використовувати можливість електронного підпису. Це допоможе не тільки тим, що пошуковою машиною підпис в більшості випадків розцінюється як посилання, але і допоможе залучити на Ваш сайт саме цільову аудиторію.

Платні послуги з розкручування сайтів в Інтернеті зараз пропонують дуже багато сайтів, і сервісів, у тому числі автоматизованих.

Що важливо при виборі такого роду послуг? Якщо Ви вирішили скористатися даними послугами з просування Вашого сайту, краще це робити на серйозних, перевірених часом сервісах. Нові сервіси, хоча звичайно не всі, пропонують розкрутку, оптимізацію, просування сайту, підняття тИЦ за низькими цінами. Що ми можемо отримати при цьому?

З досить високою ймовірністю можна припустити, що після такої “розкрутки” Ваш сайт “викинуть” з результатів видачі по ключових запитах або просто заборонять до індексації, обнулять тИЦ, а щоб відновити все це доведеться витратити багато часу, нервів і сил.

Та і гроші витрачені на таку “розкрутку” можна сміливо вважати втраченими. Тому має сенс придивитися уважніше до вибраного Вами сервісу, провести елементарну перевірку, давно він існує, яке значення Тіц і PR має сам, якого саме роду послуги пропонуються. Не зайвим буде звернутися за консультацією в службу підтримки, адже швидкість і змістовність відповіді про що говорить.

Безкоштовні автоматизовані сервіси.

А використання безкоштовних автоматизованих сервісів потрібно використовувати, лише як доповнення до вже проведену роботу. Омани новачків зазвичай полягає в тому, що вони вважають достатнім просте створення сайту та реєстрацію в основних пошукових системах і рейтингах. При такому підході можна сміливо сказати, що єдиними відвідувачами будете Ви самі і декілька друзів запрошених помилуватися Вашим творінням, та ще модератори каталогів, в яких зареєстрований Ваш сайт будуть іноді перевіряти живий він ще.

Потрібно не просто створити сайт, а ще вивести його хоча-б в ТОП 20 за своїм запитом, і навіть після цього нелегким завданням є його там утримати. Важливо розуміти, що процес розвитку і утримання сайту на займаних позиціях процес нескінченний. Інтернет стрімко розвивається, змінюються алгоритми роботи пошукових систем, кожен день з’являються конкуренти. Тому з сайтом необхідно працювати постійно, не припиняючи цей процес.