seo-lvivУсім відома приказка «безкоштовний сир – тільки в мишоловці». Інтернет – це майже неосяжна бізнес-сфера, де насправді також немає нічого безкоштовного.

Тому пропозиції щодо безкоштовної оптимізації сайту, природно, несуть деяке підгрунтя, обтяжене вагою ефектного слова «безкоштовно». Взагалі, за існуючими в практичному світі реклами правилами, найпривабливішим для потенційного клієнта або покупця є те речення, в якому фігурує слово «безкоштовно».

Ця істина проста, як 2Х2, тому багато seo-компанії і рекламні агентства використовують її у своїх цілях, і їм це вдається. Однак завжди варто пам’ятати, що за безкоштовну оптимізацію сайту все ж таки доведеться заплатити, від 10 $ до встановленої за певними критеріями повної ціни.

Багато компаній сьогодні розробляють антикризові рішення, вигідні для клієнтів і, природно, для них самих себе. Безкоштовно «просунути» сайт вони можуть за такою схемою: протягом пари місяців буде проводитися оптимізація сайту, що вимагає мінімальних витрат, які, може взяти на себе компанія-виконавець.

Ці витрати будуть коштувати не більше 10 у.о. в місяць. Але цього для реального результату дуже мало, тому що треба не лише оптимізувати, а і підтримувати хороший результат, закріплювати його, створювати або коректувати SEO-кампанію, доповнювати її новими послугами, здатними підвищити популярність сайту.

Безкоштовна розкрутка, як правило, виливається у співпрацю, яка потребує чималих інвестицій. Подальші закріплення і підтримка результату зазвичай обходяться замовникам дорожче, ніж початковий етап, тому що в справу вступають нові заходи.

Так, наприклад, якщо можна самому і абсолютно безкоштовно написати дуже цікаву статтю про свою компанію, послугу, товар і розмістити її на відповідним за тематикою майданчику, то написати якісний SEO-текст з входженнями ключових слів, за якими проводиться оптимізація сайту, досить складно.

Тут доведеться заплатити, хай і не дуже багато, але і не копійки, тому що залучення компетентного фахівця, само собою зрозуміло, має оплачуватися відповідно до його рівнем професіоналізму.

Але і самих лише текстів недостатньо для надійного та результативного просування сайту, тому що необхідно використовувати всі доступні заходи, ефективно впливають на рейтинг сайту в результатах видачі пошукових систем.

Це може бути і покупка посилань, і навіть найдешевша контекстна реклама, і розміщення сайту на платному хостингу і багато іншого. Так що, як ми бачимо, зовсім безкоштовного у світі SEO дуже мало.