poiskovaya-optimizaciya-saitaОптимізація сайту під пошукові системи є одним з найефективніших методів підвищення продажів. Це головне і основне, що дає якісний комплекс послуг від професіоналів у сфері SEO.

На сьогоднішній день потенційні покупці і клієнти більшості компаній є користувачами мережі, що дозволяє охопити максимально широку аудиторію під час проведення рекламних, PR кампаній та пошукової оптимізації сайтів.

Інтернет-представництво компанії, яким називають сайти і нехитрі веб-сторінки, стає прекрасним маркетинговим інструментом в руках грамотних фахівців. Цей інструмент можна використовувати і як «торгову точку» (інтернет-магазин), і як візитну картку з інформативним PR-змістом, і як один із способів підвищення рівня прямих продажів і лояльного відношення користувачів до товарів, послуг і самої компанії.

Оптимізація сайту, особливо в середовищі великого та середнього бізнесу, завжди грає на користь замовника, який у результаті отримує нових покупців і клієнтів, а також партнерів.

Все це – кінцевий результат заходів з підвищення позицій сайту в пошукових системах. Сама ж оптимізація дає сайту цілий ряд позитивних якостей, які необхідні для максимально ефективної реалізації основних його цілей.

Зазвичай сайти розробляються для того, щоб залучати нових клієнтів, просто заявити про себе в Інтернет, проводити інформаційну підтримку користувачів і співробітників компанії, встановлювати нові зв’язки, демонструвати свої товари або продавати їх, постійно бути на зв’язку з клієнтами і т.д.

Просування ж сайту необхідно в будь-якому випадку, для чого б він не розроблявся, до нього потрібно привертати увагу відвідувачів. Грамотна пошукова оптимізація сайту означає його аудит, який дозволить розпізнати існуючі проблеми, що перешкоджають швидкому розпізнаванню ресурсу пошуковими системами.

Далі аудит плавно переходить у вирішення цих проблем, тобто оптимізатор виправляє знайдені помилки в технічній частині сайту, визначає відповідність текстів у розділах необхідним параметрам, підбирає ключові слова, під які проводитиметься оптимізація сайту. У справу вступає професійний копірайтер, який пише не просто текст для сайту, але створює SEO-контент, розрахований як на пошуковики, так і на людей, які будуть цей текст читати.

І це далеко не всі заходи, які проводяться в ході робіт з підвищення рейтингів сайту, більш детально це питання буде розглянуто в статті «Грамотне просування сайтів». Тут ми говоримо про результати, а результатом при правильному підході до справи завжди є висновок в ТОП-позиції, підвищення продажів, а значить, позитивний розвиток бізнесу клієнта.