ticЯк збільшити ТИЦ? Постараюся перелічити найбільш ефективні способи:

1) Прогін по каталогам. Дуже простий спосіб і, мабуть, найшвидший. Каталоги розміщують у себе посилання на ваш ресурс. Проганяти сайт по каталогах можна як вручну за допомогою різних програм, наприклад Allsubmitter, так і в напівавтоматичному режимі. Ще два роки тому прогін по каталогах міг збільшити ТИЦ з 10 до 40 . В даний час від каталогів ніякого ефекту немає. Можна сказати, що ця тема зараз не актуальна.

2) Купівля посилань. За допомогою покупок посилань можна досить швидко збільшити ТИЦ свого сайту. Не забувайте про те, що зловживання цим способом збільшення ТИЦ — прямий шлях до бану сайту.

3) Обмін посиланнями з сайтів схожої тематики. Ціна розміщення залежить від показників ТИЦ і PR, а також відвідуваності ресурсу, з яким ви хочете зробити обмін.

4) Форуми, гостьові книги. Посилання варто розміщувати на проіндексованих сторінках, якщо хочете отримати збільшення ТИЦ. В іншому випадку збільшите посилальну масу, а відповідно тематичних користувачів.

5) Дошки оголошень. Схема розміщення схожа з форумами і гостьовими книгами. Різниця лише в тому, що час розміщення варіюється правилами дощок оголошень. За ціною вийде набагато дорожче, ніж покупка посилань.

6) Розміщення статей. Тобто ви розміщуєте свої статті на чужих сайтах. У самих статтях ставите пару посилань на свій сайт. На сьогоднішній день дана тема найбільш актуальна і є хорошим способом збільшити ТИЦ.

7) Спам по блогам. Блоги, в коментарях яких дозволяється залишати посилання, ставите посилання на свій ресурс. Але для цього необхідно залишати осмислений коментар, якщо не хочете, щоб ваше посилання видалили.

Хочете збільшити показники ТИЦ напишіть нам і ми допоможево вам у вашій проблемі.