webВідразу після створення сайту, перед новоспеченим вебмастером стоїть основне завдання – розповісти про свій сайт пошуковим системам. Важливо дати зрозуміти пошуковим системам про те, що у мережі з’явився новий  веб-сайт, який повинен бути обов’язково проіндексований.

Для цього додамо сайт в пошукові системи. І сьогодні я хочу запропонувати вам список URL-ів, так званих, Аддурілок (від слова add – додати).

Копіюйте, зберігайте у себе в закладки, тому що інформація дуже важлива і зібрана в одному місці:

Google – www.google.com/addurl/?continue=/addurl.

Вводите адресу сайту, капчу і все. Робот гугла дізнався про ваш сайт.

Яндекс – http://webmaster.yandex.ru/.

Додали адресу сайту, ввели капчу і робот Яші через якийсь час прийде на ваш сайт. А ще можна зареєструвати в Панелі вебмастера і тоді ви можете дізнатися все про вашому сайті.

Rambler – http://robot.rambler.ru/cgi-bin/addsite.cgi. Заповнюєте невелику форму і бот Рамблера починає індексувати ваш сайт (далеко не факт, що відразу).

Рамблер пише, що через цю форму можна додавати тільки сайти в доменних зонах. Ru і регіональних доменх країн СНД. А ось якщо у вас сайт в. Com, Net тощо, то потрібно використовувати іншу форму.

Брешуть Сайти на західних доменах прекрасно потрапляють в індекс.

Йдемо далі: GoGo – http://gogo.ru/wmaster/add_site.html. Ввели адреса сайту і капчу – натиснули Додати.

Апорт – http://catalog.aport.ru/rus/add/AddUrl.aspx. Тут одновремено з додаванням в пошукову систему ви добавляеете сайт в каталог Апорту. Іноді це допомагає прискорити індексацію сайту в Яші.

Nigma – http://www.nigma.ru/index_menu.php?action=click_menu&menu_element=add_site.Малопопулярні пошуковик, але мені дає стабільний струмочок (правда маленький) на ряд сайтів по цільових запитах.

Закінчимо з російськими пошуковими системами і перейдемо до західних:

Live Search (Microsoft) – http://search.msn.com/docs/submit.aspx. Ввели капчу, додали адреса сайту – готово.

Yahoo – https://siteexplorer.search.yahoo.com/submit. Для додавання Вам необхідно створити обліковий запис на Yahoo! і увійти на сайт під своїми обліковими даними в Site Explorer (Аналог сервісів Google і Яндекс), а після цього вже додавати свої сайти на індексацію.

 На цьому список основних, ключових і найбільш значимих місць в які необхідно додати Ваш новий сайт не завершується. Головне завдання ми виконали – тепер пошукові роботи прийдуть до нас і почнуть індексувати сторінки. Про те що робити далі, читайте в розділі статей “Оптимізація. SEO.” І на завершення вам потрібна швидка індексація пропінгуйте свій сайт на цьому сервісі і користуйтеся платною пропозиціями повірте ефект дуже швидкий.