пошуковий спамСьогодні ввечері ми поспілкуємося на тему, а чи потрібно, і якщо потрібно то куди скаржитися на пошуковий спам?

Що таке пошукової спам і його види ми вже обговорювали у статті види пошукового спаму. Зараз до речі можна і ознайомитися. Так от, навіщо скаржитися?

Скарги зазвичай йдуть від оптимізаторів на їх конкурентів. Тому що такого роду скарги призводять до дуже небажаним для конкурента наслідків. До чого призводять такі скарги ми вже також обговорювали в статті Фільтри пошукових систем .

З цих двох перерахованих вище статей вже можна буде зібрати список деталей, які якщо зустріти у конкурента — можна конкурента різко знизити у видачі. Для цього потрібно просто відправити лист куди треба.

Але я вас поганого не вчу. Я швидше вам розповідаю, що буває, коли ви намагаєтеся «будь-якими способами» накрутити статистику і застосовуєте спамні методи. Так от. Самий чесний спосіб розкрутки — це тихо і мирно просувати свій сайт найчеснішими шляхами. Але часто так буває що ви порушуєте правила і допускаєте помилки при просуванні сайту.

Отже, просто щоб ви були в курсі. Адже дуже часто так буває що люди впадають у паніку і коли не знають що ще можна зробити (наприклад якщо у людини бюджет кволенький) щоб перемогти вдаються до нечесних методів. Нагадаю:

У пункті 3.5 ліцензії на використання пошукової системи Яндекса дано таке визначення пошукового спаму: «Пошуковий спам-це спроби обману пошукової системи і маніпулювання її результатами з метою завищення позиції сайтів (сторінок) в результатах пошуку. Сайти, що містять пошуковий спам, можуть бути знижені при ранжуванні або виключені з пошуку Яндекса через неможливість їх коректного ранжирування. «

Яндекс: webmaster.yandex.ru / delspam.xml

Рамблер: www.rambler.ru / doc / feedback.shtml

Google: www.google.com / contact / spamreport.html

Апорт: www.rol.ru/cgi-bin /fb/fb.cgi?p=aport

Yahoo: help.yahoo.com / fast / help / us / ysearch / cgi_reportsearchspam

MSN: feedback.live.com / eform.aspx? productkey = wlsearchweb & page = wlfeedback_home_form

Пам’ятайте, якщо ваш ресурс дійсно дуже цікавий вашим користувачам і над сайтом ведеться постійна кропітка робота, то, швидше за все, скаржитися на вас нікому не прийде в голову хоча б тому що скаржитися то і нема за що.

Ви і так і так обженете сайти конкурентів. Тепер ви знаєте адрес, куди можна накапати, і куди рано чи пізно будуть капати на вас, якщо ви звичайно дійдете до таких висот. Підписуйтесь на мою RSS Стрічку і не порушуйте правил, тим більше що всі правила повністю відкриті і Яндексом і Гуглом, читай не хочу.

Алекс Дель Пьеро — фото, биография, интервью, новости.