skleyka-posulanСьогодні перед веб-майстром, бажаючим, якщо і не заробити в мережі, то хоча б окупити свої витрати на розвиток сайту, стоять досить серйозні завдання по просуванню ресурсу, коли повноцінної розкрутці заважає висока конкуренція і часто всі зусилля йдуть у пісок. Особливо прикро, коли відбувається склеювання посилань і зусилля з нарощування ваги сторінки не приносять ніякого позитивного результату.

Всім давно добре відомо, що від кількості вхідних лінків (бажано якісних) залежить і статична вага сторінки, який впливає на місце просуває сторінки в пошуковій видачі і, відповідно, на кількість цільових відвідувачів на ресурс. Проте в деяких випадках вхідні посилання склеюються, і немає ніякого ефекту як там, де він в першу чергу прогнозувався. Часто це говорить про неправильну стратегію розвитку сайту, коли веб-майстер закуповує на сторонніх ресурсах велику кількість лінків з однаковими анкорами, від чого і відбувається склеювання посилань.

Для того щоб цього не відбувалося треба робити акцент на природність розвитку, при якій теоретично неможливе різке зростання силочної маси з одним і тим же анкором. Найкраща розкрутка сайтів в пошукових системах. Про це багато говорилося, але для тих, хто не почув, повторимося – якщо сайт просувається за ключовим словом «слони», то 100 посилань з анкором «слони» дадуть такий же ефект, як і одне, тому розбавляємо анкор лист «рожеві слони» , «мої слони», «справжні слони» і пр. Просто? – Не то слово – елементарно, як казав Ватсонс, але чомусь багато веб-майстрів це правило не хочуть ніяк дотримуватися, а потім скаржаться на, що минає крізь пальці, як пісок бюджет просування.

Трішки м’якше до однакових анкорами відноситься пошукова система Google, який до пори до часу може навіть підвищувати сайт з однаковим входженням АНКОРу, але ця казка не вічна і негативний результат не затримається в дорозі.

Дотримуючись цих зовсім не хитрі правила, і не забуваючи про природно і грамотному розвитку проекту можна добитися непоганого результату і досягти своєї заслуженої і пропорційної вкладеним зусиллям позиції у видачі пошукових систем, а заодно і підняти тИЦ і PR сайту.