vpluvСамостійна розкрутка сайту в пошукових системах стає все більш важким заняттям, тому що не тільки підвищується конкуренція у видачі, особливо по високочастотним запитам, але і посилюються вимоги пошуковиків до сайту який просувається. Так останнім часом вплив посилань на розкрутку став значно меншим, і мова йде не тільки про seo-посиланнях, а і про природні лінки.

Те, що seo-посилання починають передавати вагу не відразу відомо давно, але сьогодні в пошуковій системі Яндекс лінкам оголошена справжня війна і це, почасти, справедливо, так як хочеться вірити допоможе привести в порядок видачу. Розкрутка в Яндексі сьогодні має в першу і навіть у другу чергу ґрунтуватися на контенті, дизайні і, як наслідок, поведінковому факторі.

Передача ж ваги посилань для поліпшення місць у видачі відбувається тільки через значний інтервал часу і тільки в разі якісного донора. Однак, що ж робити починаючому веб-майстру, адже трастові сайти не горять бажанням розмістити у себе посилання на молодий проект природним чином, а покупний варіант або уповільнює передачу ваги, або ж і зовсім його не передає (особливо з підвалів і блоків реклами) так і грошей на цьому етапі небагато?

Що робити, що робити – акцентуватися на контент, який може при хорошому дизайні помітно поліпшити поведінковий фактор, а це вже бонус для підвищення позицій і збільшення кількості низькочастотних запитів у видачі. Якщо підходити до розкручування з цього боку, то зменшення впливу посилань можна в достатній мірі компенсувати за рахунок інших факторів, за рахунок підвищення якості сайтів, а це вже реальний шанс для нарощування (або хоча б отримання спочатку) природної посилальної маси.

Наївно припускати, що пошукові системи не навчилися з досить великим ступенем ймовірності відрізняти покупні лінки від природних посилань, що підтверджується останньою зміною алгоритмів Гуглі для анкорів, тому простір у веб-майстрів все-таки є, просто необхідно направити енергію в потрібне русло. Тим більше в даний час посилюється вплив соціальних мереж, цієї бездонної бочки трафіку і природних лінків.

В принципі такі вимоги Яндекса виглядають нормально в світлі просування сайтів закордоном, де таке поняття, як масова, пачками, закупівля посилань давно не актуальна, засмучує тільки Google, так як він вважає за краще на просторах України дуже шанобливо ставитися до seo-посиланнях, особливо з прямим входженням ключа, як би компенсуючи цим неповагу до них західному сегменті.

Якщо Вам цікавий Інтернет і все що з ним пов’язано, і Ви хочете бути в курсі всіх останніх новин технологій всесвітньої павутини, то відвідайте пропонований нами сайт. На ньому можна знайти актуальну інформацію про нововведення в мережі, що дозволить триматися на гребені хвилі в морі під назвою Інтернет.

Затеяли создать сайт своей компании, пришло время узнать сколько стоит создание сайта и на какой бюджет вам рассчитывать.