prosyvanja saityЗвичайно ж, не можна недооцінювати вплив якісного контенту на просування сайту.

У наш час не можна недооцінювати вплив хорошого якісного контенту на просування наших сайтів.

Це є однією з головних складових при просуванні сайту, і від того, наскільки якісно ви будете писати контент, залежатиме доля сайту.

Що ж таке контент?

По суті — це головна складова будь-якого сайту. Користувачі, що приходять на ваш сайт — приходять саме за ним! За контентом. Тобто користувач приходить для того, що б дізнатися відповідь на своє питання, яке він задав пошуковій системі або прочитати про те, що він шукає. І від того, наскільки ви красиво і якісно ви йому напишіть ця відповідь (контент на сайті), залежатиме — чи піде він від вас або ні.

Які види контенту бувають.

Взагалі, на цю тему можна писати досить велику кількість матеріалу. Хто то створює сайти тільки для того, що б привернути на нього велику кількість трафіку, тобто якість контенту для таких людей — відпадає на другий план. Їм все одно, чи буде корисна ця інформацію відвідувачу чи ні. Головне заманити на свій сайт.

Другий тип людей і сайтів — люди, які пишуть годинами свій контент, вони думають над кожним реченням. Звичайно такі сайти мають велике майбутнє, тому що пошукові системи будуть більш сильно так сказати любити такі сайти, де знаходиться більш цікавий, а що головне — унікальний контент.

Також варто відзначити, що останнім часом пошукові системи вводять все нові і нові алгоритми, саме спрямовані на перевірку контенту на сайті.

Деякі поради для написання хорошого контенту на сайт:

Найголовніше правило — контент повинен бути унікальний.

Намагайтеся свої статті писати розкритими, які будуть широко розкривати тему і давати розгорнуті відповіді відвідувачам.

За кількістю символів — не менше 1500 — 2000 символів в одній статті

Намагайтеся так само використовувати графічні зображення у статті + діаграми, адже давно відомо, що люди набагато краще сприймають саме діаграми та зображення.
Які вигоди вам дасть реклама в интернете новоствореному сайту.