kontekstna reklamaФорум – засіб досягнення успіху! Багато людей, спілкуючись на популярному форумі, вважають, що створення форуму – це дуже складна процедура.

Багатьом здається, що це не просто важка, а навіть непосильне завдання. І навіть не роблять спроб зайнятися створенням свого форуму, навіть якщо потенційна аудиторією готова зануритися в спілкування.

Інші люди знають, що технічна сторона проста донезмоги. Встановлюють свій форум. І відразу поповнюють ряди неправильних і непопулярних форумів, після чого починають думати, що форуми – це не для них.

До того ж вони вже давно повимирали і потрібно створювати свій блог, сайт або ще щось статичне «сучасне». І ті, і ті неправі. Істина десь поруч.

Отже, нижче пропоную Вам ознайомитися з 10 порадами по яких ви досягнете успіху у створенні власного форуму.

Порада 1. Правильна особиста мета. Ви повинні чітко уявляти, навіщо саме вам потрібен форум. Відповіді типу – ну, щоб створити популярний сайт, спільнота; щоб зібрати багато людей і тому подібна маячня не підходять. Вам потрібна особиста мета.

Хочу створити форум, тому що в мене є такий продукт, який точно потрібен моїм форум чанам і вони його будуть купувати і пишатися тим, що вони є учасниками моєї тусовки під назвою форум.

Порада 2. Реєстрація домену під свій форум. Успішний форум ніколи не з’явиться на безкоштовних хостингах всіх мастей. Також не з’явиться він і за принципом – ви мені технічні питання вирішуйте, а я займуся розкруткою.
Вам потрібен повний контроль над вашим форумом і вашими відвідувачами. Він починається з власного домену.

Порада 3. Правильний хостинг. Вам потрібен платний хостинг. І не просто якийсь платний хостинг, а хостинг, який забезпечить стабільність роботи для вашого форуму. І буде володіти всіма необхідними для форуму технічними можливостями.

Порада 4. Надійний движок. Для форуму потрібен движок, який буде повністю закривати ваші потреби, які будуть виникати в міру розвитку форуму. Движок повинен бути легким та інтуїтивно зрозумілим. Його можна своїми силами або недорого оновлювати, доповнювати.

Ми рекомендуємо движок форуму – vbulletin. До нього ми прийшли перепробувавши безліч різних движків. І змінювати більше не збираємося.

Порада 5. Ім’я форуму. Ваш форум повинен називатися певним ім’ям, також як у кожної людини є ім’я, у форуму теж має бути ім’я. З цього імені аудиторія форуму повинна розуміти, що вона отримає від знаходження на форумі.

Порада 6. Стратегія розвитку форуму. Якщо у вас немає плану з розвитку вашого форуму, ваш форум стане непопулярним рано чи пізно. Рівно тоді, коли у вас закінчиться первісний позитивний вибух емоцій. Він все одно закінчиться і подальший розвиток форуму буде забезпечуватися тільки за рахунок плану.

Порада 7. Правильне структурування. Форум, на якому 1 повідомлення ніяк не може містити 20 категорій і 50 розділів. У молодого форуму і повинен бути 1 розділ. Максимум 2, якщо ви будете робити Новини форуму. Потім відбуватиметься брунькування.

Порада 8. Монетизація. Якщо ви думаєте, що створюєте форум тільки для того, щоб по тріпати язиком, можете сміливо залишати мрію про створення форуму комусь іншому. Тому, хто розуміє – форум все одно потрібно монетизувати. Без цього у форуму немає майбутнього і часто сьогодення.

Порада 9. Джерела залучення користувачів. Якщо ви не знаєте навіть приблизно, звідки залучати людей на форум, де вони мешкають і що роблять, то є два шляхи. Перший – дізнатися ці джерела. Другий – відмовитися від створення форуму і заощадити час. Все одно нічого не вийде.

Порада 10. Регулярність і ще раз регулярність. Над створеним форумом потрібно працювати щодня. Незалежно від того, які у вас емоції, переживання, події в житті. І працювати так доведеться протягом довгих років, перш ніж з’являться перші відчутні результати. До цього потрібно готуватися ще до старту форуму. Форум розвивається подібно рослині – спочатку це просто стеблинка, потім починають, з’являється листя і гілки, зміцнюється стовбур і рослина починає стрімко тягнутися до сонця.