texnichne zavdanjaНайпершим етапом при створенні сайту є виконання представлених нижче етапів складання технічного завдання на створення сайту: Технічне завдання для створення сайту: Визначення мети створення сайту представити фірму в міжнародній мережі Інтернет; представити товари або послуги; відобразити в Інтернеті життя компанії і галузі; знайти нових клієнтів, партнерів; вести бізнес через власний сайт.

Формулювання завдання на розробку сайту Необхідно оформити своє уявлення про сайт документально. Це технічне завдання (ТЗ) — воно повинне регламентувати всі відносини замовника і виконавця.

У ТЗ зазвичай містяться вимоги по дизайну, навігації, способам представлення інформації, термінам і об’ємам робіт кожного етапу розробки сайту. Чітко сформульоване ТЗ допоможе уникнути конфліктів «нерозуміння» між виконавцем і замовником.

Технічне завдання найчастіше представлено таким чином: мета створення сайту; структуру сайту; обсяг і зміст; побажання по дизайну сайту; взаємодія з відвідувачами: анкети, форми замовлень, гостьові книги, дошки оголошень і т.

Вибір доменного імені та хостинг-провайдера

Сьогодні taina.com.ua працює з найбільшими хостинг-провайдерами в Україні — Хостинг надається даними провайдерами дозволяє розмістити Інтернет-ресурс будь-якого рівня складності з подальшою модернізацією і високим рівнем масштабованості проекту.

При укладанні договору хостингу від 6 місяців — найчастіше. доменне ім’я реєструється безкоштовно. Якщо Ви не визначилися з вибором імені для сайту, то за Вашим бажанням ми підбираємо і реєструємо доменне ім’я для Вашого сайту ( Ua,. Com,. Net,. Biz,. Info,. Org та ін.).

 Бажано, щоб доменне ім’я містило ключове слово, відповідне тематиці Вашого сайту. Створення сайту після визначення цілей і оформлення технічного завдання (ТЗ) на розробку починається етап створення сайту, на цьому етапі можливо незначні коректування дизайну та змісту. Замовити створення сайту !