kopiraytung               Метою seo – копірайтера є процес створення унікального тексту, який викличе інтерес не тільки у читача, а і у пошукового бота. Для того щоб ця машина порахувала ваш текст цікавим і привабливим потрібно подбати про кількість і якість ключових слів на сторінках вашого сайту.

           Відповідно до мети можна виявити і завдання seo – копірайтингу. Мета роботи повинна бути чіткою і ясною. Така чітко поставлена ??мета допоможе обрати шляхи для ефективної роботи, намітити основні прийоми, за допомогою якої вона буде виконуватися. Це основний стрижень, який згодом буде обростати інформацією.

            Дуже важливою в мистецтві seo – копірайтингу є психологія тієї людини, котра читає інформацію на вашому сайті. Потрібно дуже ясно розуміти, що в більшості випадків, людина опиняється на сайті в пошуках потрібного йому товару, інформації або чого-небудь ще. Простіше кажучи, відвідувач не ставить за мету прочитання тих текстів, які розміщені на вашому сайті. Людину, яка зайшла на ваш ресурс, зовсім не цікавлять величезні, складні для прочитання тексти, які цілком можливо він там знайде. Скоріше всього він навіть не починає читати контент, розташований на сторінці, а просто його переглядає, побіжно і без особливого ентузіазму.

Завдання seo – копірайтингу

1.Підвищення рейтингу сайту в пошукових системах.

2. Якісний і швидкий процес доведення інформації до читача.

3. Переклад потенційних покупців в ранг замовників.

4. Структурування тексту.

 5. Використання ключових слів і фраз для віднесення текстів до певної теми сторінки.

            А тепер давайте спробуємо сформулювати ті принципи, на яких будується seo – копірайтинг. З усього, що було сказано вище можна виявити вимоги до контенту, розташованому на сторінках сайту і дати Вам декілька корисних порад:

 · Текст повинен бути не більшим за обсягом, дуже коротким і лаконічним;

 · Матеріал повинен співпадати з тематикою сайту;

· Текст повинен включати в себе тільки найважливішу інформацію, головну думку.

· Інформація, що міститься в тексті повинна бути побудником відвідувача на конкретні, активні дії;

 · У тексті повинні використовуватися ті слова, які в даний момент цікаві відвідувачу, так звані «ключові слова». Адже при побіжному прочитанні статті людина може просто не побачити потрібної інформації і покинути сайт. «Ключові слова» допоможуть оволодіти увагою людини, і переконати його в тому, що він опинився в потрібному місці.

 · Текст повинен бути зрозумілим для людей і не мати зайвої наукової термінології.

 · Всі тексти, розташовані на сайті повинні бути унікальними. Це підвищить ваші рейтинги в пошукових системах.

           Все вищезазначене можна віднести до основних принципів Seo – копірайтингу. Саме на цих принципах будується якісний seo – копірайтинг, який є запорукою вашого успіху.

           Детальніше про SEO оптимізацію і просуванні сайтів Ви можете прочитати в матеріалах розділу “Просування сайту”.

 Успіху Вам і Вашому Інтернет бізнес-проекту! Ще  якщо ви займаєтеся інтернет бізнесом відвідайте Блог про заработок в интернете.