sem jadroСьогодні ми будемо складати семантичне ядро. До слова сказати, це основа, на якій створюється будь-який сайт.

Ось і ми поставимося до питання відповідально. Семантичне ядро – це повний список запитів, по яких люди будуть знаходити наш сайт в Інтернеті.

Посилання на керівництво зі складання семантичного ядра я наводив в минулій публікації. Так що читаємо цей корисний матеріал і починаємо складати ядро для нашого блогу.

Отже, загальна тематика нашого блогу – SEO оптимізація. Природно, за допомогою нашого блогу. Таким чином, логічно можна виділити два підрозділи – створення блогу і розкрутка блогу. Складаємо список точок входу на блог: Головна сторінка Рубрика “Просування сайту” Рубрика “Створення сайту

 Розглянемо складання ядра на прикладі рубрики “Створення блогу”: Вводимо запит в сервіс статистики Рамблера і отримуємо купу запитів. Вибираємо найбільш відповідають тематиці запити: створити блог створити свій блог як створити блог як створити свій блог створити свій блог на worldpress створити блог щоденник хочу створити свій блог блог створити хочу створити блог що таке блог і як його створити блог створити і розкрутити читати on-line блог створити і розкрутити читати он лайн блог створити і раскутіть де краще створити блог де можна створити класний блог де створити щоденник або блог як створити блог на php як створити блог новачку як створити персональний блог як створити найбільш читаного блог сайт де можна створити блог створити і писати в блог створити новий блог хочу свій блог як створити.

 Звертаємо увагу на кількість таких запитів в місяць. Виділяємо найбільш часто вживані слова. Вони нам знадобляться для оптимізації вхідний сторінки. В якості домашнього завдання підбираємо список запитів для решти точок входу. У результаті повинно вийти приблизно наступне: Головна сторінка (список запитів) Рубрика 1 (список запитів) Рубрика 2 (список запитів) На цьому приблизне створення семантичного ядра можна вважати завершеним.

Приблизна – тому, що в процесі розкрутки блогу ми ще не раз внесемо до нього зміни. Але про це в наступних випусках.