optumizacija-blogyУспішне ведення блога вашій увазі дві важливі складові – якісний контент і правильна його пошукову оптимізацію. І, якщо матеріал різниться в залежності від тематики, то правила оптимізації єдині для всіх. Їх можна узагальнити в шести пунктах:

1. Правильний підбір тегів. Він важливий не тільки для пошукових систем, а і для зручного пошуку по блогу.

2. Короткий опис. У пошуковій видачі він іноді супроводжує посилання на відповідний пост, тому має бути коротким і максимально інформативним.

3. Заголовки. Їх потрібно виділяти тегами H1-H3. По можливості, в будь-якому пості повинні бути такі заголовки.

4. Нарощування внутрішньої силочної маси. Не перелінкованний блог виглядає для пошукової системи, як набір який не заслуговує довіри окремих сторінок. Зв’язок за допомогою гіперпосилань між текстами блогу допоможе не тільки отримати додаткову довіру від пошукових систем, але і поліпшить навігацію.

5. Теги картинок (Alt і Title). Ні в якому разі не залишайте їх порожніми. За картинкам теж шукають. Тому назва картинок має повинно відповідати темі повідомлення.

6. Не бійтеся використовувати додаткові плагіни і програми для додаткової оптимізації.

Как сделать продвижение своего сайта без финансовых затрат.

 Правила нехитрі, але їх дотримання дозволить вам значно заощадити на розкручуванні свого блогу чи сайту, спочатку представляючи його в найкращому світлі для пошукових систем. У той же час, сфокусувавшись на просуванні свого дітища в маси, не забувайте про якісний контент.

Ведіть свій блог чи сайт із задоволенням, і хай число ваших відвідувачів і співрозмовників росте не по днях, а по годинах.