seo poraduУ веб-майстрів є різні варіанти створення веб-сторінок. Зазвичай вони не звертають увагу на деякі важливі моменти при створенні сторінки, щоб зробити її привабливою на вигляд для відвідувачів, і, таким чином, вони створюють веб-сторінку, яку важко індексувати в пошукових системах. І якщо сторінки незручні для пошукових систем і не індексуються, ніхто не може на них потрапити, щоб подивитися або почитати, і, в такому випадку, стає безглуздим створення веб-сторінки, що має хороший контент.

В цій статті Ви зможете знайти деякі важливі поради, які допоможуть покращити вашу веб-сторінку, зробити її зручною для пошукових систем і, відповідно, зручною для відвідувачів, полегшивши доступ до неї:

1. Поліпшення компонування веб-сторінки: розташування інформації на веб-сторінці грає важливу роль у вирішенні відвідувача залишатися на Вашому сайті, оскільки читання на екрані монітора відрізняється від читання в надрукованому журналі.

Якщо інформація на Вашій сторінці розміщена невдало, існує великий шанс того, що відвідувач тут же покине її, не залежно від того, наскільки хороший Ваш контент. Завжди добре компонуйте інформацію на кожній веб-сторінці і друкуйте найважливішу інформацію вгорі сторінки так, щоб переглядач міг побачити її без прокручування. Розбийте вміст на параграфи довжиною не більше 100 слів. o Використовуйте кнопки, горизонтальне меню, таблиці, пропуски, розмежувачі і т.п., щоб зробити її зручною для читання.

2. Поліпшення розміру веб-сторінки: Розмір сторінки теж важливий. Він не повинен бути занадто великим, оскільки відвідувачі не люблять прокручувати, а так само, щоб завантажити довгу сторінку необхідно трохи більше часу, в порівнянні з короткими сторінками. Завжди робіть свою сторінку до 32 K, щоб вона швидко завантажувалася. Час завантаження не повинно бути більше 8-10 секунд. Уникайте прокручування на Вашій веб-сторінці, але якщо прокрутка необхідна, завжди додавайте кнопки, що дають можливість користувачу швидко перейти безпосередньо до потрібної інформації.

3. Поліпшення навігації веб-сторінки: навігація також грає роль в зручності веб-сторінки для користувача. Хороша веб-сторінка ніколи не робиться без відповідних пристосувань для переходів. Навігаційні посилання повинні бути легкодоступними, правильними і вгорі кожної сторінки. Навігаційна структура повинна бути однаковою на кожній сторінці веб-сайту. Якщо у Вас є великий комплексний веб-сайт, завжди додавайте функцію пошуку своїх веб-сторінок.

 4. Поліпшення шрифтів веб-сторінки: Шрифти веб-сторінки теж важливі для того, щоб зробити веб-сторінку зручною для користувачів. Надто маленький, занадто великий або занадто складний шрифт може погано відтворюватися деякими браузерами. Отже, завжди будьте уважні, використовуючи шрифти на своїй веб-сторінці, оскільки, якщо шрифти невідповідні, відвідувач відразу ж піде зі сторінки.

Завжди створюйте веб-сторінку, використовуючи шрифт, який приймається за умовчанням більшість браузерів, такий як Ariel, Times new roman, verdana і т.п. Завжди виділяйте заголовки або назви жирним шрифтом і підкреслюйте найважливіші питання на своїй веб-сторінці. Уникайте використання незвичайних шрифтів, за винятком тих випадків, коли вони на малюнку, і виділення курсивом, оскільки звичайний текст більш розбірливий, ніж курсив. Не використовуйте світлий текст на темному тлі, оскільки це створює візуальну проблему при читанні.

5. Поліпшення контенту веб-сторінки: контент – головне на сторінці, хороший контент нічим не заміниш. Зміст веб-сторінки має більше значення, ніж будь-який інший фактор, для того, щоб відвідувачі продовжували відвідувати цю сторінку, оскільки контент єдине, що читає відвідувач. Контент повинен бути інформативним і мати щось унікальне.

Уникайте граматичних помилок у зміст Вашої веб-сторінки. Так само не повинно бути орфографічних помилок. Добре використовувати гіперпосилання, щоб дозволити читачам розглянути тему більш детально. Текстовий контент повинен бути сканованим, оскільки деякі відвідувачі віддають перевагу скануванню тексту в Інтернеті. Дані поради обов’язково допоможуть Вам, якщо Ви вже створили веб-сторінку, яка неправильно організована, і на яку не приходять відвідувачі, а також, якщо Ви новачок в цій справі і збираєтеся створити веб-сторінку.