sem-yadroСтворення та просування свого сайту вимагає уваги протягом всього періоду, поки малюк не стане самостійною одиницею всесвітньої павутини, але навіть в дорослому віці, коли сайт вже обріс трастом, як яблуня яблуками йому часом потрібна підтримка.

Однак найбільшу увагу слід приділити проекту на етапі його створення, так як помилки цього пелюшкового віку виправити складно, а часом і неможливо без істотних втрат, що просто може обрубати подальший реальний заробіток в Інтернеті на ресурсі.

Семантичне ядро сайту — це те, з чого веб-майстер повинен починати дії, це свого роду база для майбутніх успіхів і заробітків, тому ставлення до створення семантичного ядра повинно бути гранично уважним.

Для тих, хто тільки починає робити перші кроки можна і пояснити популярніше, бо не так давно і сам автор цих рядків дивився на плани створення та самостійної розкрутки сайту, як, перепрошую, баран на нові ворота. Отже, семантичне ядро сайту — це набір пошукових слів і фраз, який визначає тематику проекту і чим ширша ця база, тим легше згодом нарощувати текстову масу сайту.

 Припустимо, Ви хочете створити ресурс, присвячений ремонту квартир. В цьому випадку відбираємо за допомогою статистики wordstat і власних амбіцій і побажань спочатку найбільш популярні тематичні слова та фраза, наприклад, ремонт стін, ремонт стель і ремонт кімнати. Ці фрази будуть першим крилом семантичного ядра і послужать початком внутрішньої оптимізації сайту на задану тематику.

Далі буде йти група середньо частотних запитів, які можна пускати, як на матеріали, так і, при бажанні, на розділи, обклеювання шпалер, фарбування стін, підвісні стелі і т д. Сенс підбору слів має бути зрозумілий. Останньою групою будуть йти низькочастотні ключі, які більше ніде, крім як у матеріалах розмістити і під них створюються релевантні сторінки внизу структури сайту.

При обході роботом надалі сторінок проекту він буде виявляти список ключових слів семантики і на її основі, можливо, колись Ваш ресурс опиниться в каталозі Яндекса. Також на основі семантичного ядра сайту згодом проводиться перелінковка сторінок, яка сприяє не тільки більш швидкої індексації, але і збільшує вагу певних запитів, що особливо актуально при просуванні в Google.

Только качественная раскрутка сайта по доступным ценам.