YAndeks-metrikaОптимізаторам і веб-майстрам давно відомо, що грамотний seo аналіз сайту в повній мірі сприяє його просуванню — це, як кажуть аксіома, а значить, вона не піддається сумніву.

Дійсно без seo аналізу сайту оптимізатору довелося б діяти практично наосліп, і про добрі результати просування довелося б забути.

Відмінним інструментом для такого аналізу по праву вважається Яндекс Метрика, яка має в своєму розпорядженні усіма необхідними інструментами для відстеження статистики відвідувань проекту.

Процес установки Яндекс Метрики не складний і цілком під силу навіть початківцям оптимізаторам, так як для цього необхідно зареєструватися на сервісі та отримати спеціальний код, який необхідно вставити на сайт. Бажано проводити вставку відразу в шаблоні сайту для того, щоб ми мали статистику не по декількох сторінках, а по всьому сайті.

Після цього можна починати відстежувати відвідуваність сайту не тільки за кількістю відвідувачів, а і за глибиною перегляду сторінок, а також за часом, проведеному відвідувачами на сайті і за джерелами візитів. Якщо детальніше розглянути графу джерела на панелі Яндекс Метрика, то можна відстежити відвідувачів з пошукових систем,за пошуковими фразам, а також побачити по посиланнях з яких сайтів здійснювалися переходи.

Все це допомагає зробити правильний seo аналіз сайту і повністю володіти ситуацією з відвідуваністю ресурсу. Для того, щоб перерахувати переваги, Яндекс Метрики, не вистачить і кількох статей, тому варто визначитися на головних пунктах сервісу. При просуванні проекту важливо відстежувати джерела відвідувань, щоб приймати адекватні заходи щодо підвищення відвідуваності. Якщо сили по збільшенню відвідуваності були направлені в напрямку, який не приносить відвідувачів, то варто дещо під коригувати політику просування для досягнення більш високих результатів.

Також варто враховувати, що певне значення в розкручуванні сайту сьогодні має поведінковий фактор, тобто фактор поведінки відвідувачів на проект, за допомогою якого Пошукова система Яндекс оцінює загальну значущість ресурсу, що деяким чином позначається і на пошуковій видачі. Так seo аналіз сайту, за допомогою Яндекс Метрика покаже, на яких сторінках користувачі зупиняються, а які практично ігнорують і їм треба приділити більше уваги, щоб зацікавити гостей.

Крім цього Яндекс Метрика показує країни, з яких приходять відвідувачі, запити з пошукових систем, за якими і здійснюються переходи, а також ще дуже багато даних необхідних для грамотного seo аналізу сайту, а значить і для його подальшого успішного просування у всесвітній павутині. Крім цього за допомогою Яндекс Метрика можна відстежувати відвідуваність за останній тиждень або місяць, як по пошуковим фразам, так і за прямими візитам, що дає можливість seo аналізу на основі довгострокових, а значить і більш стабільних і збалансованих даних.