unikalnij_kontentУнікальність контенту, підтвердження авторства, копіпаст … Теми, які вже багато років терзають уми і серця людей, що працюють в Мережі. Як уберегти тексти свого сайту від нахабного розкрадання? Питання цікаве. Застрахуватися від крадіжки на 100% не можна. А що можна? Можна сказати Гуглу, що ваш сайт — перше джерело. Як отримати цей статус? Забезпечте своїй публікації максимально швидку індексацію. Про те, як пришвидшити індексацію зараз і розповім.

Суть проблеми

Для Google ідеальний   контент – це унікальний контент.

Так що за якістю контенту на сайті треба стежити. Вибирати оригінальні теми, ретельно їх розробляти. Ні в якому разі не копіювати у когось, а писати своїми силами. Використовуйте думки з голови, а не шматки тексту з чужих сайтів. Інакше вас чекають неприємні наслідки в найближчому майбутньому…

По-перше, за крадений контент можна потрапити під санкції Панди. Так-так, мова про спеціальний фільтрі для сайтів-порушників, власники яких лінуються писати або замовляти у копірайтерів унікальні тексти.

По-друге, поганий контент, створений шляхом 100% запозичення, не допоможе виділитися на тлі конкурентів. А значить, ви ризикуєте втратити частину потенційних клієнтів і прибутку. Воно вам треба?

Розібралися, що красти погано. Красти не будемо. А що робити, коли не ви, а у вас крадуть? Ви написали текст, а інший ресурс нахабно його запозичив без вказівки посилання на першоджерело і без будь-якого рерайту. Та ще й вийшов з вашим текстом на більш високі позиції. Як таке могло статися? Причин кілька:

Текст на сайті злодія був проіндексований раніше і авторство закріпилося за ним.

Сайт, який скоммуніздив текст, на думку пошукових систем, краще вашого, тому ранжується вище, незважаючи на не унікальний контент. До слова, в Google це зустрічається досить часто. Та й офіційно вони підтвердили на одній із конференцій, що таке відбувається весь час.

З обома причинами цілком реально працювати. У другому випадку вам залишається тільки переробляти і покращувати свій сайт (до речі, з цим можу допомогти). А в першому я раджу зробити все, щоб авторство було закріплено за вашим ресурсом. Так, хтось вважає це марною тратою часу і сил. Гірше від цього вашому сайту не буде, а ось краще, ймовірно, стане.

На жаль, спеціального інструменту, як в Яндексі, для закріплення авторства в Google поки не існує. Зате є шанс закріпити авторство, прискоривши індексацію матеріалу.

Індексація — що це?

Індексація — сканування сайту пошуковим пауком з метою додавання (або не додавання) інформації з сайту в пошукову базу. Швидке попадання в цю базу — і є Ваша мета. Навіщо? Щоб за Вами закріпилося авторство на контент і негативних наслідків від його крадіжки не було.

Для прискорення індексації є безліч способів з різним ККД. Я вам покажу найбільш результативний, за моїм досвідом.

Реєстрація в вебмайстрів Google

Ви зможете відслідковувати те, як робот індексує  сайт і чи не виникає у нього з цією справою проблем. А якщо проблеми виникають, їх можна оперативно усунути.

Як зареєструватися в вебмайстрів? Все доволі просто. Для початку вам знадобиться інструмент https://www.google.com/webmasters/. Якщо у вас його ще немає, обов’язково їм обзаведіться. Відкриється вікно, де потрібно додати ваш ресурс. Додаєте свій сайт і підтверджуєте, що ви являєтеся його власником.

Додержуємося запропонованих інструкцій і радісно користуємося зручним сервісом. =)

statustuka-skanyvanja

 

pomulku-skanyvanja

 

indeksacija

Ще один плюс цього методу це те що стаття потрапляє в індекс за лічені години а не дні як зазвичай.

Замість підсумку

Звичайно, навіть якщо ви скористаєтесь усіма цими способами, ніхто не може обіцяти, що за вашим сайтом 100% закріпиться звання першоджерела. Але шанси на це, а також на те, щоб прищучити злодія в разі крадіжки текстів, значно зростають. Так що не нехтуйте запропонованими інструкціями. =)

Автор — Олег Ковтало