agcАГС являє собою загрозу для будь-якого сайту. Після його атак будь-який сайт виходить зі списку, що видається системою Яндекс. Під такий фільтр можуть потрапити будь-які сайти — від непотрібних для користувачів до дійсно важливих і корисних сайтів.

Фільтр являє собою постійно працюючий механізм, який запускають періодами, керуючись певним трафіком. Як же захистити свій сайт від АГС?

Для початку зробіть аналіз контенту на Вашому сайті. Вихідні посилання з вашого сайту повинні бути актуальні і тематичні, тексти повинні відповідати умовам унікальності, на сайті не повинні бути присутніми дублюючі сторінки.

По суті, АГС допомагає прибирати «сміття», якого в інтернеті так багато. Але з іншого боку він просто розвантажує систему пошуку в Яндекс, адже користувачі не помітили серйозних переваг цієї програми.

Будь-яка сторінка в мережі займає своє місце на дисках сервера, кожній сторінці потрібно приділяти час для індексації. Фільтр дає можливість викинути з пошукової системи стільки сторінок, що це автоматично робить розвантаження системи.

Як можна стати претендентом на АГС? Мабуть, від цього немає способів захисту. Навіть не буває конкретних параметрів, за якими сайти потрапляють під фільтр. Є лише приблизні параметри, за якими можна зробити приблизний аналіз:

Дублювання текстових файлів.

Статті не задовольняють унікальності текстів.

Величезне число вихідних посилань.

Згенерований контент.

Текст з безглуздим набором слів.

Матеріал маленького обсягу.

Якщо перераховані моменти є на вашому сайті, то можете сміливо боятися АГС, адже його основне завдання — очищати пошуковики від зайвих обсягів непотрібної інформації. Якщо Ви будете постійно проводити оптимізацію сайту спеціально під Яндекс, то у вас буде більше можливостей залишатися на плаву і навіть займати верхні строчки при запитах користувачів.

Ще слід звернути Вашу увагу на те, що фільтр АГС може атакувати сайти. Де присутня зайва переліновка і дублювання сторінок.

Особливо роботу цього фільтра чудово знають ті, хто займається просуванням і оптимізацією сайтів. Ось вони:

Алгоритм фільтру постійно ускладнюється.

АГС знімається після виправлення недоліків.

З забанених посилань витікаючі посилання теж враховуються.

Якщо Ви впевнені, що фільтр був накладений помилково, зверніться в технічну службу Яндекса. Вам обов’язково відповідять, але не обов’язково відповідь буде відповідати Вашим очікуванням.

Найчастіше фільтр приберуть лише після того, як Ви переналаштувати сайт відповідно до вимог пошукової системи. Вам доведеться поліпшити структуру сайту і переробити текстовий матеріал сайту.