zarobitokСьогодні напевно кожен п’ятий користувач Інтернету намагається в ньому заробити. Деякі завдяки своїй завзятості, перебираючи різні варіанти, приходять до висновку, що непогано заробити можна тільки на своєму власному сайті.

Після чого, вивчивши необхідні мови програмування, розібравшись в принципах просування, у користувачів знову постає питання, який же сайт краще робити? Сайт, призначений тільки для заробітку, або все таки СДЛ (сайт для людей)? Давайте разом розберемося в тонкощах цих підходів при сайто будуванні.

Цілю створення будь-якого сайту в Інтернеті одна – це отримання прибутку. Але сайти зроблені тільки для заробітку не несуть ніякої користі для звичайних людей. Зайшовши на  такий сайт люди як правило не знаходять потрібної інформації і тут же покидають його. Але тим не менш власник сайту може отримувати з нього прибуток розміщуючи рекламу (постові, огляди, посилання і т.д.).

Але існує й інший підхід до сайто будування – це створення СДЛ (сайтів для людей). Як ви вже напевно здогадалися, ці сайти створюються в першу чергу для людей, які, зайшовши на сайт, знаходять на ньому якусь корисну інформацію.

Зі зростанням популярності СДЛ з’являються нові способи його монетизації, крім вище перерахованих можна використовувати, наприклад, тізерну рекламу, дохід від якої безпосередньо залежить від відвідуваності сайту і безумовно від тематики сайту. Адже правильно підібрана тиматика сайту і непогана відвідуваність десь 300 відвідувачів у сутки допоможе вам непогано заробити.  Для непоганого заробітку на тізерній рекламі допоможе http://top-tizer.com.