sdlСайт для людей

СДЛ все-таки – це інша специфіка, інша психологія та ставлення до них зовсім інше, як з боку користувачів, так і з боку господаря, тобто вас, так і з боку пошукачів, адже пошукові системи вже вміють відрізняти СДЛ від ГС.

 Звичайно, давайте виходити з міркування, що ви, як господар СДЛ все будете робити правильно і не будете лінуватися.

  1. Цей проект – довгограючий, тобто довгостроковий. Він не закриється завтра, його не забанять за спам-методи або за неунікальний контент. Такі проекти як правило мають високу популярність серед користувачів.
  2. За прибутком – один якісно створений, наприклад, сайт з прав людини, може приносити більше ніж 100 говносайтів а то і більше …
  3. тому що наш сайт для людей – це якісний продукт – він не потрапляє під фільтри і санкції пошукових систем.

  1. З іншого боку, сайти для людей – це вкладення і відповідальність. Потрібно знати не тільки правила SEO оптимізації, але і володіти юридичними знаннями, щоб не виникало питань з авторськими правами.
  2. СДЛ може накритися ще не народившись – це сувора правда життя. Небагато доходять до заповітної мети. Але ті хто доходить – купаються в достатку блаженства.

А тепер давайте розглянемо неякісні сайти, а саме ГС.

Неякісні сайти
1. Потрібено мала кількість тимчасових витрат на створення таких сайтів. Це правда.
2. Не вимагають доброго знання програмування, на відміну від сайтів для людей.
3. Мінімальні грошові витрати (лише хостинг, домен і інші дрібниці)
4. З іншого боку – невеликий прибуток з одного ГС, щоб мати гарні гроші – потрібно тримати сотні, а деякі тримають тисячі ГС, замість одного сайту для людей.
5. Високий відсоток попадання під фільтри і навіть бан в пошукових системах. Ризики.
Ось якось так, моя справа тут було описати вам факти, а що з ними робити – вирішуйте самі. А для себе я вирішив одне – я ось зараз створюю свій сайт для людей і буду надалі продовжувати робити сайти тільки для людей. Хоча б тому що це надійніше. А що робити вам – вирішувати вам.

Хочешь поднять посещаемость самостоятельно?