sait-popylarnuyКожен, хто має сайт, хотів би, щоб він був більш популярним. Популярність сайту є ключем до успіху, як для великого проекту, так і невеликого Інтернет магазину. Наведені нижче принципи роботи з сайтам зі 100% в певненістю зроблять Ваш проект більш популярним.

1)    Інвестуйте в хороший дизайн. Якісний дизайн додасть повагу Вашому проекту в очах користувачів і, як наслідок вони будуть більш уважні до нього.

2)    Приділяйте увагу юзабіліті. Мати сайт марно, якщо нормальні користувачі не зможуть використовувати функції Вашого сайту (робити замовлення, писати коментарі і т.д.) Попросіть родича чи друга зробити будь-які дії на сайті, якщо у них виникнуть складнощі при роботі з сайтом Вам треба поліпшувати юзабіліті .

 3) Створюйте корисні сайти. Я знаю, це може здатися простим, але мати сайт просто з інформацією про Вашу фірму – це точно не шлях до популярності. Якщо Ви дійсно хочете популярний сайт, переконайтеся, що там розміщена справді корисна інформація для користувача, який прийшов на сайт і що він хотів би поділитися з нею друзями. Якщо ваші користувачі будуть рекомендувати сайт своїм друзям, значить Ваша популярність не за горами.

3)    Підтримуйте сайт в актуальному стані. Оновлюйте сайт якомога частіше, перевіряйте на наявність битих посилань, видаляйте застарілі новини та пропозиції.

 5) Сайт повинен бути тематичним. Ви не повинні ігнорувати останні новини у вашій ніші тільки тому, що Ви роздрібний продавець. Інформуйте своїх користувачів про новини на сайті або заведіть для цього блог.

6) Керуйте вашою репутацією, реагуючи на коментарі ваших користувачів / клієнтів. Використовуйте критику, що б зробити сайт краще.

 7) Вивчайте Інтернет. Знання про принципи розповсюдження інформації в Інтернет суттєво для розуміння Інтернет маркетингу. Реєструйте сайт в інформаційних ресурсах, швидко реагуйте на нові інструменти поширення інформації.

8) Постійно сперечатися і мати нудний сайт – дуже поганий шлях до популярності. Треба розуміти, що 95% Вашого часу роботи над сайтом не дадуть фінансового результату, і цей час буде витрачено заради тих 5%, які зроблять у Вас замовлення або покупку.

9) Будьте цікавим. Іноді сайт може повністю не відповідати принципам SEO і бути популярним. Причина – сайт цікавий. Цікавий, оригінальний контент є одним з кращих шляхів до популярності сайту.

 10) Вивчаєте пошукові системи. Присвятіть час вивчення документації пошукових систем, розуміння роботи пошукових систем дасть Вам можливість отримувати більше відвідувача з пошукового трафіку. Потрібен сайт або розкрутка замов його у нас.