Кожен користувач знає, що коли розробляється сайт, то основним завданням, над якою працюють господарі сайту та ті фахівці, які працюють над сайтом, є залучення користувачів на сайт. 

Але головне не тільки залучити користувачів, а і зацікавити їх так, щоб вони захотіли повернутися до вас знову.

Це можливо зробити, слід просто дотримуватися кількох правил оптимізації сайту .

Найперше правило, яке допоможе вам залучити якомога більше користувачів на свій сайт – це якісне просування вашого сайту в пошукових системах.

Адже не для кого не секрет, що більшість користувачів приходить саме через пошуковики. До того ж, що близько дев’яноста відсотків цільової аудиторії, які є потенційними клієнтами або покупцями, якщо мова йде про Інтернет магазинах, приходять саме через пошукові системи.

Ви запитаєте, чому так? Та тому, що прийшли через пошуковики спочатку шукали те, що пропонуєте ви. Адже вони прописували в пошуковику конкретну ключову фразу, яка привела його до вас. Але для того, щоб користувачів заходило більше, вам потрібно провести таке просування, яке виведе ваш сайт на перші сторінки в пошуку.

Контекстна реклама, звичайно, теж приваблює користувачів, але в значно менших обсягах, а все тому, що люди вже не вірять рекламі. Ну, а після того, як користувач потрапив на ваш сайт, тільки від вас залежатиме, чи повернеться він до вас знову чи ні.

Перше, на що звертають увагу люди – це оформлення сайту.

 Тут потрібно враховуватися все. Розмір шрифту, наскільки зручно його читати, колір шрифту та фон, на якому розміщений текст. Адже якщо неправильно підібрати кольори, то швидко втомлюватися очі, з’являються головні болі. Хто ж захоче довго перебувати на такому сайті довго, а про повернення взагалі мови йти не буде.

Тому колірному рішенню сайту необхідно приділяти велику увагу. Кожен користувач заходить на той чи інший сайт для того, щоб отримати певну інформацію, і чим цікавіше ця інформація буде подана, тим більший інтерес вона викличе у користувачів. Але не достатньо просто викинути інформацію на сайт.

Прийшовши один раз, другий, навіть третій, і побачивши, що у вас як і раніше все те ж саме, він розчарується. А от коли інформація регулярно оновлюється, і завжди є щось нове, що можна почитати, послухати або подивитися, людина буде приходити до вас знову і знову.

Існує багато способів для залучення клієнтів, користувачів мережі Інтернет, але ці найпростіші правила оптимізації сайту. І якщо ви будете їх повністю дотримуватися, дотримуватися цих порад, то можете бути впевнені, що у вашого сайту завжди буде багато шанувальників, і користувач приходитимуть до вас знову і знову.