povernytu-vidvidyvashivСьогодні я вам розповім ще 10 способів, як залучити додатковий трафік на свій сайт. Усього методів буде 10, деякі з них очевидні і користуються успіхом, а про деякі стали забувати, тому будемо вважати, що їх насправді 9 з половиною.

1. Архіви. Багато сайтів викладають архіви з корисною або не дуже корисною інформацією. Отже, яку додаткову вигоду ми можемо витягти з простого архіву, такого як. Zip або. Rar? Ім’я архіву: [site.ua] pictures.rar, де як site.ua виступає адресу вашого сайту. Завантаживши такий файл, користувач мимоволі залишає у себе вашу адресу, який може поширитися далі і уже не забудеться.

 Readme: не забувайте вкладати в архів текстовик з коротким описом вашого сайту з посиланням, природно. Пароль: я б не радив цей метод, але іноді він працює. Часто, в якості пароля до файлу ставлять адресу сайту. Завантаживши такий архів, користувач повинен або на час запам’ятати вашу адресу, або десь записати, що само по собі вже непогано. Коментарі: у кожен архів можна занести додаткову інформацію, в тому числі і адресу вашого сайту.

2. Картинки. Якщо ваш сайт складається в основному з картинок (фотоблог, галерея, приколи і т.п.), то вам сам бог велів зробити на кожній з них вотермарку або водяний знак (підпис коротше). Я сам дуже часто, перемагаючи лінь, набираю в адресному рядку урл сайту з картинки, якщо вона мене зацікавила. Навіть якщо ваш сайт / блог не спеціалізується на картинках, але ви їх у тій чи іншій мірі використовуєте, постарайтеся все-таки поставити ваші підписи, як це робить все прогресивне людство.

 3. Книги. Само собою зрозуміло, що написана вами книга, та ще і тямуща, може принести чималий трафік на сайт автора, в тому числі і від шанувальників вашого таланту. Самі розумієте, що незайвим буде вказати адресу вашого сайту в книзі.

 4. Керівництва користувача або мануал. Особливий вид електронної продукції, який часто виготовляється у вигляді файлу майкрософтської довідки (chm). Чим же відрізняється довідник від всіх інших файлів? Все дуже просто: такі мануали надовго залишаються на жорсткому диску і довгоочікувані переходи ви будете продовжувати отримувати навіть через кілька років після публікації вашої довідника.

5. PDF. В цьому форматі ви можете публікувати як книги, так і довідники, та взагалі все що завгодно. Єдиною умовою є те, що вміст вашого PDF документа має бути текстом, а не картинкою, інакше пошукові машини не зможуть його прочитати. Поставивши посилання на ваш сайт в документі ви не тільки залучите користувачів, але і збільшите посилальну популярність сайту.

 6. Переклад тем для вордпресс. Якщо ви звернули увагу, більшість тем для Вордпресс англійською мовою. Зробивши локалізацію (переклад), ви маєте повне право в футері вказати посилання на свій сайт з позначкою «Переклав Вася Пупкін»

7. Коментарі. Тупі коментарі, типу «Зачот», «+1» або «Ніколи про це не замислювався» швидше за все полетять в спам, так і не принісши вам бажаний лінк. Намагайтеся перед тим, як залишити свою думку, прочитати статтю не по діагоналі, а вдумливо. Коментар повинен бути таким, щоб читач захотів ближче з вами познайомитися, почитати ваші думки і т.п. До речі, кожен день вичищаю з цього блогу по 10 спам-коментів, скоро опублікую колекцію висловів спамерів.

8. Гостьові пости. Домовляйтеся з іншими блогерами або власниками сайтів про обмін гостьовими постами. Не бійтеся, що ви допомагаєте іншому наповнити його ресурс, адже натомість ви отримуєте посилання і переходи, якщо стаття виявилася цікавою і корисною.

9. Сервіси. Якщо ви непогано знаєтеся на мовах програмування для веб, то постарайтеся придумати свіжий і цікавий сервіс для власників сайтів. Наприклад онлайн-перекладач, конвертер валют, скрипт випадкової цитати з бази, прокольний лічильник і т.п. Головне, щоб блогер захотів поставити собі на сайт ваш гаджет і щоб з нього було посилання на ваш сайт. Залишилася справа за малим — знову винайти колесо =)

10. Контент. Повторю думку багатьох оптимізаторів: контент для СДЛ (сайту для людей) — один з головних козирів при розкрутці. Це аксіома. Якщо я додав сайт собі в закладки, значить мені щось на ньому сподобалося, і в 99% випадків це цікавий і корисний контент, який часто оновлюється. До швидких зустрічей і нехай прибуде з вами Сила! На цій нотці хочу запропонувати вам позитивные новости.