za-platumoІнтернет на сьогоднішній день як ніколи раніше займає в житті людини практично всі порожні ніші: це і неймовірно об’ємний джерело інформації, і розваги для людей будь-якого віку, і місце для закладу нових знайомств, і найголовніше — бізнес.

Просування бізнесу всіма доступними методами, у тому числі і в мережі, вимагає певних матеріальних витрат, і будь-яка SEO кампанія, як найбільш ефективний метод підняття рівня продажів, також буде здійснюватися за рахунок вкладення певних грошових інвестицій.

 Отже, за що ж конкретно Ви платите, коли замовляєте пошукову оптимізацію сайту?

 Якщо виражатися абстрактно, Ви платите за те, щоб Ваш сайт заробив таким чином, який може залучити до компанії, послуг або товарів не тільки увагу, але і реальних покупців.

Ви платите за конвертацію простого користувача / відвідувача в реального клієнта / покупця. Це підсумковий результат пошукового просування сайту. Погодьтеся, якщо просувний сайт компанії приносить прибуток в один 100 000 грн., чверть цієї суми не шкода віддати за роботу оптимізатора, який над цим результатом працював. При чому сума в 25 000 за оптимізацію сайту, яка в рази підняла продажу, буде приблизно в шість (!!!) разів менше суми, якої вимагає грамотна рекламна кампанія, в результаті показує приблизно такий же результат.

 Вигода і економія в такому співвідношенні витрат на залучення нових клієнтів помітні неозброєним оком. Такі цифри показує досвід просування послуг і товарів компаній, які в середовищі Інтернету мають високу конкуренцію. Якщо конкретно відповідати на поставлене питання, то можна виділити наступні моменти, які становлять певну цінність.

 По-перше, Ви платите безпосередньо за саму оптимізацію сайту. Це підбір ключових слів і словосполучень, які будуть максимально відповідати основній суті просувається об’єкта (від їх частотності залежатиме і ціна робіт).

Це технічний аудит сайту, який виявить проблеми, що заважають ресурсу виходити за запитами користувачів в числі перших в результатах пошуку, виправлення «несправностей» технічної частини сайту.

Це створення унікального SEO-контенту з вживанням ключових слів з необхідною «щільністю». Все перераховане відноситься саме до оптимізації сайту.

По-друге, Ви платите за вибір придатних для розміщення посилань якісних майданчиків, а також розробку текстів самих посилань і безпосередньо за саме розміщення. Це, по суті, вже більше стосується просування сайту в мережі. Хоча всі ці перехрещуються поняття одне без одного не представляють особливої ваги.

По-третє, Ви платите за підтримку результатів на досягнутому високому рівні, який почав приносити свої плоди ще на початкових етапах оптимізації сайту, адже достатньо тижня, щоб помітити значне зростання продажів.