bile seoДумаю багато хто знає що без покупки посилань, практично неможливо просунути сайт. На жаль так, але ви знаєте чому?

Справа в тому, що для того що б створити сайт привабливий для пошукових систем, в першу чергу потрібно зробити його привабливим для людей, і Google і Яндекс рухаються в даному напрямку.

Сайти цікаві для людей, ранжуються все вище, принаймні так заявляють пошукові системи . Хоча ще кілька років тому, для того що б бути в ТОП 1 було досить купити багато найжахливіших посилань, а ще раніше вистачало просто оптимізації текстів, причому настільки огидної оптимізації що читати їх було нудно.

Як же просувати сайт не закуповуючи посилання?

Всі ми знаємо про внутрішню оптимізацію, але одна лише оптимізація контенту нічого не дасть, що ж потрібно робити для того що б пошуковики ранжирували вас високо?

Якщо сайт комерційний, то він повинен містити велику кількість цікавого контенту для відвідувачів його тематики. Якщо продаємо фотоапарати, пишемо про новинки, робимо огляди, розміщуємо інформацію для фотографів і т.д.

Використання соціальних кнопок, так само обов’язково, адже соціальні мережі безпосередньо пов’язані з живими людьми, активність в мережах говорить про інтерес до сайту і контенту.

Ведення сторінок, груп в соц. мережах.

Якісна платформа для сайту, розміщення на надійному хостингу, безкоштовний хостинг некатіт. Якщо у вас WordPress то бажано використовувати хостинг для WordPress який має усі налаштування під цю смс систему.

Бажано використання на сайті унікального медіа-контенту: відео, картинки і т.д.

Залучення цільового трафіку за допомогою реклами і залучення людей до генерацію контенту (розміщення відгуків і коментарів тощо).

Виявляється біле SEO не просто дороге, біле SEO жахливо дороге! Якщо пошукові системи дійсно навчаться добре боротися зі посилальним спамом, то рано чи пізно інтернет дійсно стане набагато цікавішим.