prosyvanja saityДля того щоб позиції сайту в пошуковій системі Google були високими, необхідно чітко вивчати його алгоритми, а оскільки вивели – Penguin, значить, настав самий час зайнятися просуванням свого веб-ресурсу саме під нього.

Звичайно, зробити це не так просто, але якщо ви бажаєте, щоб ваш проект в майбутньому тільки розвивався і уникав влучень під різні фільтри, то вже зараз потрібно задуматися над його якістю.

Просування Інтернет сайтів «під пінгвіном» починається з внутрішньої оптимізації. В першу чергу потрібно переконатися в тому, що ваш контент написаний «для людей». Таким чином, він повинен бути цікавим, легко читаним і з мінімальною щільністю ключових слів. При цьому ставити ключовики рекомендується в перші абзаци і на початку пропозиції, інакше пошукове просування «під пінгвіном» буде не таким ефективним.

При внутрішній перелінковці сторінок потрібно дотримуватися наступної формули: 1 сторінка +1 текст + 1 посилання. А при розмітці і верстці ресурсу важливо не допускати помилок, для цього слід обов’язково використовувати валідатори, які перевірять всі сторінки на коректність.

Сам контент повинен бути унікальним, якщо ж якісь сторінки містять неякісне наповнення, то його відразу ж варто видалити. Крім того, якщо на різних сторінках зустрічаються невеликі фрагменти повторюваних текстів, то від них також потрібно буде позбутися. Що стосується обсягів по знакам, то тут важливо писати статті не менш ніж на 2000 символів.

Також при просуванні сайту «під пінгвін» потрібно проаналізувати структуру сторінок вашого проекту. Вона повинна бути зрозумілою, зручною і чіткої як для пошукових машин, так і для відвідувачів. Дуже важливо буде зробити ієрархічну структуру сторінок, а в robots.txt буде потрібно закрити від пошукових машин всі непотрібні тексти.

У title обов’язково потрібно буде використовувати точку замість конвеєра або слеш. При цьому він має бути коротким (не більше 4 слів) і інформативним. Надихнула мене практика продвижения сайта під пінгвіном.

Виконуючи розкрутку «під пінгвіном», зверніть увагу на силочне просування. Але робити його потрібно не кваплячись, тобто нарощувати посилання потрібно рівномірно, в невеликих кількостях, і дуже важливо, щоб вони були тільки якісними, інакше віддача буде мінімальною. Відмінно, якщо близько 50% від наявних посилань будуть безанкорними.

Як видно, просування сайту «під пінгвін» дещо відрізняється від інших способів, які використовують більшість веб-майстрів, але якщо ви хочете, щоб ваш сайт займав високі позиції в Google, то обов’язково використовуйте вищенаведені рекомендації, тоді отримані результати вас не розчарують.