globe, group of the people and notebook on white background

Пам’ятайте, що в сайті важливо все, а не тільки унікальний і цікавий контент.

Всі керуються принцип з прислів’я, що «зустрічають по одягу …», а коли сайт буде виконаний не професійно, нескладно здогадатися, яка доля його спіткає.

Для того щоб випадкового відвідувача зацікавив саме ваш сайт, причому зацікавив довше, ніж на пару секунд, варто врахувати декілька особливо важливих моментів, які формують ставлення до вас аудиторії.

Всюдисуща реклама і її кількість

Чим менше реклами на сайті, тим краще ставлення до нього аудиторії. У неї не буде складатися хибне враження, що ресурс ви створили виключно для заробітку. Якщо ж розмістити тільки тематичну рекламу від спонсорів, що завоювали собі і звучне ім’я, і відмінну репутацію, то це здатне істотно додати вам авторитетності, а також повідає відвідувачеві про професіоналізм творця.

Взагалі реклама особливої загрози не несе, в її змісті немає нічого кримінального, однак варто зайвий раз подбати про її кількості і нав’язливості.

Вид розміщеної реклами

Трапляється таке, що реклами на сайті достатньо багато, а ось відвідувача вона анітрохи не відштовхує. А в інших випадку навпаки, реклами небагато, але от гості ресурсу її просто не виносять. У чому секрет? Все питання в настирливості. Чи не розполохує аудиторію і відмовтеся від такої реклами. Якщо мова йде про тематичний сайт, то тут абсолютно неприйнятні попап і попандери, а ось невелика кількість банерної реклами може виглядати органічно.

Кнопки соціальних мереж

Не потрібно на кожному кроці вішати безліч кнопок соц. мереж. Ніхто не сперечається, що нині соц.. мережі на хвилі популярності, тому оберіть лише ті з них, які дійсно можуть стати в нагоді, а помістіть їх там, де вони будуть гармонійно виглядати.

Скачать бизнес шаблоны joomla без регистрации и смс, бесплатно.

Врахуйте ці поради при створенні або оформленні свого сайту, і тоді ваше дітище буде виглядати солідно, авторитетно і професійно. А якщо ви хочете навчитися просувати сайти тоді запишіться на курс по SEO. Успіхів!