sait-hostingРано чи пізно перед власниками власних сайтів постає питання про розвиток.

У цьому випадку варто подумати про перенесення сайту на новий хостинг.

Зробити це не надто складно. Існує кілька послідовних стадій перенесення.

Перше – отримання копії сайту у справжнього хостинг провайдера. Для цих цілей передбачений FTP-клієнт, здатний в короткий час перенести дані на Ваш персональний комп’ютер.

Після, збережену версію сайту з усіма даними необхідно розмістити на новому акаунті обраного Вами HOST-UA. При цьому дуже важливо простежити про перенесення доменного імені.

Часто переїзд сайту обумовлюється нестачею колишніх хостинг-ресурсів внаслідок збільшення популярності існуючого Інтернет-проекту.

Малопотужне обладнання просто не в змозі витримувати численні запити користувачів. У цьому випадку звичайний хостинг Вам не підходить. Виникає необхідність в хостингу vps. Термін VPS означає віртуальний виділений сервер.

Ви стаєте повноправним власником виділеного сервера в дата-центрі провайдера.

Отримуєте можливість здійснювати особистий нагляд за сервером, керувати програмним забезпеченням, робити перезавантаження в зручний Вам час.

Загалом, Ви будете працювати з ним як зі звичайним фізичним сервером. Беручи до уваги конкуренцію і потреби сучасного ринку хостинг-послуг, тарифікація VPS-хостингу така, що скористатися даним видом послуг можуть не тільки власники малого та середнього бізнесу, а і приватні особи, які створили власний популярний Інтернет-ресурс.