web-duzainБлогінг – цікаве і захоплююче заняття, за допомогою якого можна не тільки реалізувати себе, а і заробити.

Можна навіть сказати, що блог – це реалізація своїх думок, а блогінг – безпосередній процес цієї реалізації.

Якщо говорити коротко, то блог являє собою індивідуальний сайт, на якому його власник має ту чи іншу інформацію.

Причому інформація може бути будь-яка: рекомендації по догляду за домашніми тваринами, мода і стиль, роздуми про сенс життя, записки божевільного … Все, що завгодно і що, природно, буде цікаво людям.

Але важливо не тільки наповнювати свій блог актуальною інформацією, а і оформляти його відповідно. А це не так просто, як здається на перший погляд.

Багато хто вважає, що якщо контент затребуваний, то не важливо який у сайту дизайн. Але це не зовсім так. Не варто недооцінювати силу першого враження. А воно таке, що в першу чергу в очі кидається зовнішній вигляд, а тільки потім гість звертає увагу вже на статті. Тому важливо грамотно розподілити і сам текст, і розташовану на сайті рекламу, та іконки, щоб в комплексі кожен елемент як би доповнював один одного. До речі, створюючи блог, бажано заздалегідь передбачити місце для можливої реклами (якщо, звичайно, ви збираєтеся її там розміщувати). Це обов’язково приверне увагу потенційних рекламодавців.

Говорячи про дизайн, не можна не сказати пару слів і про сам текст. Не випадково найпоширенішим варіантом колірного рішення є чорний текст на світлому фоні. Такий варіант є найбільш зручним для читання, тому що не доводиться напружувати зір.

Природно, варто пам’ятати і про шрифт, який не повинен бути занадто дрібним. І, раз вже мова зайшла про текст – статті, що йдуть суціль швидко втомлюють. Тому вже стало правилом між абзацами робити невеликий проміжок. Ці маленькі тонкощі, як правило, допомагають зробити з блогу не просто інформаційний сайт, а саме зручний сайт.