gramotne-prosyvanjaРобота з блогом полягає насамперед у його постійному просуванні. Звичайно, якщо він ведеться, так би мовити, для душі, то тут можна більш лояльно поставитися до цього.

 Але серйозний блогер вимагає від свого дітища не лише повноцінного функціонування, але іноді, і принесення прибутку. І в цьому випадку все залежить тільки від того, наскільки активно він працює зі своїм блогом.

Розглянемо ж просування блога за допомогою розміщення на ньому унікального і актуального контенту , а також як грамотно оптимізувати ту чи іншу статтю під пошукові запити.

Що стосується унікальності, то тут все і так гранично ясно. Копіювання статей з чужих сайтів ні до чого доброго не приведе. Тому вся міститься на блозі інформація (статті) повинна бути написаною спеціально для нього. Набагато зручніше, якщо блогер сам пише.

 Але оскільки не завжди на це вистачає часу, можна замовити написання текстів людям, які на цьому спеціалізуються. Єдине, чого слід приділити увагу в даному випадку, це обов’язковій перевірці таких статей на відповідному сервісі (програма анти плагіату). Перестраховка тут ніколи не буде зайвою.

Далі що стосується пошукових систем. На Яндексі існує дуже корисний сервіс Wordstat, який допомагає визначити ступінь актуальності того чи іншого запиту. Для цього потрібно вказати назву своєї статті і він видасть кількість відповідних запитів за останній час.

Не варто перестаратися з ключовими словами в тексті. Їх надлишок пошукові системи не вітають, а навіть навпаки, ставляться досить агресивно. Цілком достатньо і одного відсотка ключових слів. І їх навіть не обов’язково виділяти. Вдосконалений алгоритм пошукових систем дозволяє їм розпізнавати такі слова в тексті самостійно.

 Крім того, вкрай ефективним є просування чого б то не було в соціальних мережах, адже кількість потенційних клієнтів і нових читачів вашого блогу в соціальній мережі вкрай велике, і при бажанні ви можете помітно збільшити свій трафік і стати набагато популярнішими. Використовувати для такого просування краще найвідоміші і поширені соціальні мережі, наприклад, Facebook.

І кілька слів про Description вашого блогу. Він повинен бути унікальним на 100%. При цьому всі слова в ньому мають бути взяті, безпосередньо, їх статті. В іншому випадку система, не побачивши збігів, сама сформує короткий опис.

Замучили вас віруси вам потрібно Аваст скачать бесплатно.