prosyvanja statjamuТОП-10 — це заповітні позиції, про які мріють всі амбітні власники сайтів. Ми зі свого досвіду знаємо, що в основі seo-успіху — кропітка планомірний працю. Сьогодні відкриємо завісу над таємницею просування agronom-market.com.ua — розповімо, які дії привели його в ТОП Google.

Як відбувається просування в цьому випадку? У тематичних каталогах статей розміщується текст, його читають реальні люди. У тексті використано три посилання на релевантні веб-сторінки, в кінці були додані адреси сайту. Ресурс отримує природні посилання, а заодно потенційних клієнтів. Пошуковики відзначають зростання посилальної маси і підвищують позиції сайту у видачі.

Отже, як проходили роботи:

Аналіз сайту

Щоб в цілому оцінити складність завдання, я вивчив сайт замовника.

Ресурс належить компанії по продажів насіння. Якісний вихідний матеріал (сайт) просунути в ТОП значно легше, навіть за конкурентними запитами. Тому я  взявся за нього з задоволенням. Що хорошого на сайті?

Проста навігація, в якій відвідувачеві легко зорієнтуватися.

Є структурований текст на головній сторінці (в кінці прописано цільову дію).

У лівому стовпчику перераховані товари компанії (зручно розподілені по розділах).

Крупно виділена інформація, що доставка безкоштовно (відразу кидається в очі).

Є кілька тематичних статей.

Висновок: якщо ми зацікавимося насінням, то як мінімум побіжно переглянемо сайт і, швидше за все, зателефонуємо в компанію. Недоліки є (наприклад, по внутрішньої оптимізації), але в цілому видно, що над ресурсом працюють.

Пошук ключових слів

Клієнт має ключі, за якими він хотів би просунутися:

Перевіряю, по яким ключам сайт вже просувається, і які зустрічаються в текстах. Підбираються запити повинні бути релевантні ресурсу — бути присутнім на ньому.

Портал комерційний (мова йде не про трафік в загальному, а про його продажі  товару).

Текст для статейного просування

Відзначимо основні моменти, які враховуємо при написанні статті:

 • невеликий обсяг (2000-2500 зн.)
 • лаконічний стиль викладу
 • структура
 • виділення значущих понять
 • використання ключових фраз (проставлені релевантні посилання)
 • написання ключів природною мовою (наприклад, «як обрати найкраще насіння»)

Розміщення тексту на сайті замовника

Бажано, щоб стаття для розміщення була підготовлена на основі експертного матеріалу, опублікованого раніше на сайті. Відвідувачі переглядають статті побіжно — для них досить написати коротку довідку і вказати першоджерело. Зацікавляться темою — перейдуть на зазначений ресурс.

В даному випадку відповідних статей на самому сайті не було, але замовник розмістив написану нами статтю. Це ще одна фішка, яка працює на поліпшення ефекту. Якщо вихідна стаття буде розміщена на сайті, то посилання з інших ресурсів на неї, як на першоджерело, будуть логічними і природними.

Який результат?

Через 2 місяці можна дізнатися підсумок роботи. Як оцінювати? Порівняти позиції по просуваються ключам до замовлення послуги та через 2-3 місяці після. Ми перевіряємо дані за допомогою програми SERP Parser Professional.

Заявка надійшла в роботу 14 листопада 2016, всі роботи були виконані за 30  робочих днів, і заявку закрили 14 грудня 2016. Дивимося, як змінилися позиції на 3 місяць.

Звіт про просування сайту  agronom-market.com.ua з 14.11.2016 по 12.02.2017 р

agro-poz2

Ми бачимо, що спочатку сайт по запитам не входив у топ 5. Уже через 3 місяці сайт вийшов в ТОП-5 за  ключам. Погодьтеся, значний результат якщо брати те що було розміщено усього 20 маркетингових статей. Трафік сайту зріс із 25 до 150 відвідувачів на добу.

Коротко про головне

Послуга «Статейне просування» може принести відмінний результат (як у нашого клієнта в розглянутому кейсі), але для цього необхідно дотримати кілька обов’язкових умов:

 • Ключові фрази для просування повинні бути присутніми на сайті і займати позиції від 10-до 50 в топі.
 • Бажано використовувати середньочастотні ключі (500-5000 показів).
 • Потрібно підготувати цікавий і корисний грамотний текст.
 • Розмістити матеріал на сайті, закріпити права.
 • Виконати якісне розмноження статті.
 • Опублікувати текст тільки в тематичних якісних сайтів.

Хочете повторити продемонстрований успіх? Замовте просування статтями.