sait samostiyno

Якщо ви новачок, але дуже хочете створити свій сайт, то насамперед вам необхідно вивчити мову гіпертекстової розмітки HTML. В Інтернеті існує безліч навчальних посібників, але найкращий підручник HTML.
Мова HTML є дуже простою і при старанному вивченні ви зможете легко освоїти його за кілька тижнів. До речі кажучи, більшість web-майстрів знають не більше 20% HTML тегів, але це жодним чином не заважає їм при створенні сайтів.

Після вивчення HTML ви можете додатково прочитати підручники з таких мов, як css php і javascript. Знання цих мов може сильно допомогти вам. Після того, як ви вивчили HTML можете приступати до самостійного створення сайту.

Для створення сайту вам швидше за все знадобиться вміння роботи з такими програмами, як dreamveaver і photoshop. Ці програми дуже розповсюджені в мережі Інтернет і ви легко зможете їх знайти. Коли сайт буде повністю готовий вам знадобиться якісний хостинг і домен для вашого сайту.

Домен повинен бути яскравим і незабутнім, а хостинг максимально надійним. Не раджу вам розміщувати сайт на безкоштовному хостингу – воно того не варто. Бажано вибирати дорогі і якісні хостинги, адже тільки такі хостери можуть гарантувати збереження вашої інформації.

Не варто ризикувати своїм сайтом через якихось 700-900 рублів на рік. Після того, як сайт був відправлений в Інтернет прийшло саме час зайнятися розкруткою. Читайте про це на сторінках www.taina.com.ua.