sozdanie-sajta-vizitkiСайт-візитка – це найпростіший корпоративний сайт компанії, інтернет-аналог рекламного буклету вашої компанії, її візитівка. Це презентаційний сайт, його адреса можна давати вашим потенційним клієнтам і розмістити на всіх рекламних матеріалах компанії.

Основні цілі сайту-візитки:

  • створення позитивного іміджу компанії (це не сама мета, а лише один із засобів розширення бізнесу);
  • утримання відвідувачів, конвертація їх у покупців і клієнтів.

Сам імідж сучасної компанії немислимий без корпоративного сайту. Причому це має бути не статичний сайт-візитка на дешевому хостингу, це буде просто антирекламою. Для створення сайту-візитки зовсім не обов’язково робити приголомшливу flash-анімацію, безліч спецефектів і т.д. (Це характерно тільки для промо-сайту).
В даний час намічається тенденція перегляду компаніями свого ставлення до корпоративних сайтів. Замість сайтів, невиправдано перевантажених графікою та іншими надмірностями, створюються такі веб-сайти: з поліпшеним дизайном, поліпшеним оформленням сторінок і текстів; зручні у використанні, з простою та зрозумілою навігацією, з ретельним опрацюванням текстів про компанію для створення сприятливого враження про неї потенційних клієнтів ; з оптимізацією інформаційного наповнення для підвищення цитованості при індексації в пошукових системах і залучення необхідної цільової аудиторії.

При цьому ваш сайт-візитка повинен повністю відповідати ринковому позиціонуванню Вашої компанії. Основні завдання сайту-візитки компанії Перелічимо основні завдання, що стоять перед корпоративним сайтом-візиткою, для створення необхідного позитивного іміджу, і отримання комерційного успіху: створення Інтернет-образу компанії, демонстрація її унікальних особливостей і переваг; поширення інформації про компанії; підвищення в пізнаваності і поліпшення іміджу; просування торгової марки компанії, залучення ЗМІ до публікацій про компанію, інформаційне забезпечення клієнтів і партнерів. Бажаєте  Створити сайт візитку напишіть нам і ми звами звяжемося.

Бажаєте створити сайт візитку залишіть нам повідомлення і ми з вами звяжемося: