stvorutu snternet magazunУ деяких людей іноді виникає бажання створити безкоштовний інтернет – магазин і розуміють що Інтернет насправді це велика сила. Це з одного боку просте і в теж час складне завдання – створення сайту з інтегрованим Інтернет магазином і найголовніше, щоб все це задоволення було абсолютно безкоштовним.

Давайте розберемося як створити інтернет магазин. Є маса скриптів Інтернет магазинів. За деякі з них необхідно заплатити багато грошей, а деякі безкоштовні. Перше що потрібно зробити, це знайти плагін інтернет магазину для WordPress. Це один з движків, які дуже подобається багатьом комп’ютерникам. З безлічі плагінів Інтернет магазинів для WordPress можна знайти:

1. WordPress e-Commerce Plugin – він вважається одним з популярних плагінів для побудови магазину на інтернет ресурсі. Плагін поширюється в двох версіях, платна і безкоштовна. Якщо потрібно буде, збільшить функціонал магазину, то до цього плагіну необхідно придбати платні модулі або віддати роботу на фріланс.

2. Плагін для WordPress Quick Shop.тоже повністю безкоштовний і дуже потужний плагін, що допомагає організувати інтернет магазин на цьому движку.

3. WordPress плагін eShop. Теж безкоштовний, досить легко інтегрується в Вордпресс.

Можна замовити Інтернет – магазин на Джумла, яка вважається однією з найбільших платформ. Можна самостійно вивчити Джумлу і знайти необхідні модулі Інтернет – магазину і зупинити свої вибір на найпопулярнішому і потужному VirtueMart.

Також є велика кількість CMS і модулів Інтернет – магазинів для них. На жаль чи на щастя їх можна знайти в мережі і розібратися в тому, який сподобався. Вибір за вами, на якому движку створювати Інтернет – магазин, а платним він буде чи ні, залежить теж від вас.